Melek Sayıları “9”

Melek Sayıları “9”

Bugün bahsedeceğimiz melek sayımız “9”

Melekler 9 sayısıyla bize “yaşam amacının yolunda çalış, şu an ihtiyacın olan ve sana iyi gelen şey bu” diyorlar… Yaşam amacınız her ne ise o yönde çalışmak her zaman ımıza mutluluk, , sağlık, bolluk, bereket, iyi ve getirir hatta sadece bizim değil sevdiklerimizin yaşamına da bu yansımalar ulaşır. Bu yüzden karşımıza 9 sayısı çıktığında aslında yaşamımızda eksik olan şeyleri tamamlamak için yönelebileceğimiz doğrultuyu da bize göstermiş olur melekler. “Yaşam amacının yolunda git ve yaşamındaki eksikler kendi kendine tamamlanmaya başlasın” derler bize ve sevgiyle bize rehber olurlar.

Ne zaman karşıma sık sık 9 çıksa yaşam amacımdan farkında bile olmadan uzaklaştığımı görürüm. Yaşam amacımın doğrultusunda çalışmam için de melekler hemen işareti verirler tabii. Hemen hayatımı mercek altına alır, nelerden uzaklaştığımı, neler yapabileceğimi planlarım ve kısa zamanda yaşamımdaki değişimi ve hatta mucizeleri yaşamaya başlarım. Yaşam amacımız hepimiz için çok önemli bir kaynak ve pusuladır aslında…

Siz de yaşam amacınızı öğrenmek için seansımızı alabilir, yaşam yolunuzda daha mutlu, sağlıklı, başarılı ve bolluk içinde yaşayabilirsiniz. Melek Koçluğu seansı hakkında bilgi ve ücret bilgisi için mavi kelimelere tıklayın lütfen.

Önceki sayıları yazılarımı okumak için; “1”, “2”, “3”, “4”, “5”, “6”, “7” ve “8”

ve Kolaylıkla!

 

 

Bir cevap yazın