Melek Sayıları “4”

Melek Sayıları “4”

Bugün bahsedeceğimiz melek sayımız “4”

4 sayısı, meleklerin bize “merak etme biz hallediyoruz sen rahat ol” demesidir.

Dileğimizin, isteğimizin gerçekleşmeyeceğine dair endişe duyduğumuz zamanlarda melekler 4 sayısını karşımıza çıkarmaya başlarlar ki endişe hissiyle onların önünü kesmiş olmayalım, dileğimizin önünü kendi ellerimizle kapatmış olmayalım. Aslında bize verdikleri en önemli uyarılardan biridir 4 sayısı. Böyle bir uyarı olmasa, biz fark etmeden kimbilir ne çok isteğimizin önünü kapatacaktık endişe, korku, umutsuzluk, sabırsızlık gibi hislerle…

Ne zaman karşıma 4 sayısı çıksa anlıyorum ki istediğim şey konusunda gereksiz kuruntu ve endişe yapıyorum. Bunu fark ettiğim anda da ilk işim meleklere bu uyarıları için teşekkür etmek ve baş melek Cofiel’den duygu ve düşüncelerimi güzelleştirmesini rica etmek oluyor. Kalbimdeki negatif duygular yok olduğunda isteklerim çok daha hızlı gerçekleşiyor.

Ne zaman 4 sayısını görürseniz hemen bir silkelenin ve kalbinizdeki tüm negatif duyguları temizleyin. Hayatın sizin için daha da kolaylaştığını göreceksiniz.

Çünkü melekler daima bizimle ve melekler mucizeleri gerçekleştirmek için her an hazırlar… Yeter ki biz engel olmayalım onlara…

Melek Sayıları 1, 2 ve 3’ü okumak isterseniz; “1”, “2”ve “3”

Keyif ve Kolaylıkla!

 

Selestia Hülya Karayel

 

“Melek Sayıları “4”” için 2 yanıt

    1. Merhaba Meliha hanım.
      Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim. Seans ücretimiz 605 TL’dir. Seanslarımı yüksek benlik yöntemi ile yapıyorum yani siz günlük yaşamınızı normal bir şekilde yaşarken, ben meleklerle ve sizin yüksek benliğinizle seansı yapıp size sonuçlarını bildiriyorum. Seans randevunuzu hulya_karayel@yahoo.com ‘dan alabilirsiniz.
      Sevgiler…

Bir yanıt yazın