Meleklerden Yeni Yıl Mesajı

Meleklerden Yeni Yıl Mesajı 

 

Merhaba dostlar,

Yepyeni bir yıla adım attığınız bu günde yepyeni başlangıçlar sizleri beklemekte. Bu yıl, enerjisi çok yoğun ve değişimlerin güçlü bir şekilde yaşanacağı bir yıl. Birçok hedefinize hayalinize bu yılda ulaşmanız çok daha kolay. Enerjilerle destekleniyorsunuz. artık kolaylaşıyor -siz seçerseniz-.

 

etmek, inanmak ve sevmek kendiniz için yapabileceğiniz en güzel şeyler.

 

Herşey bir anda karışmış gibi görünse de çabucak aydınlanacak ve bu yıl böyle durumlar sık sık yaşanacak. Korkmanıza veya endişe duymanıza gerek yok. Biz her sizlerleyiz ve her durumdan kolay bir çıkış yolu mutlaka var. Bize güvenin ve bizlerden destek isteyin.

 

Yargılarınızı bir kenara bırakın ve yaşamın tadını çıkarın artık. Siz bunu yaptıkça güzelleşecek önünüzdeki dünya. İlk adımı sizin atmanız gerekiyor. Kararlı olun ve dış sebeplerin sizi etkilemesine izin vermeyin. Bırakın ne olacaksa olsun, siz olanın içindeki güzellikleri görmekle yaşayın her anınızı.

 

Bu sizi aydınlığa götürecek yoldur. Sevginin, ışığın ve mutluluğun yoludur. Hepiniz istemiyor musunuz bunları? O zaman endişelenmekten vazgeçin artık. Güvendesiniz ve çok seviliyorsunuz.

 

Yeni yıl en güzel şeyleri -sizin izninizle- size getirecek. Artık mucizeler çok daha kolay yaratılacak, telepati yeteneği artacak ve çocuklar daha da duyarlı olacak. sizler de daha duyarlı olacaksınız, istisnasız. Kendinizi açın, kabul edin lütfen.

 

Sevgiyle…

 

Baş Melek Mikail

 

Kanallık eden:

 

Bir cevap yazın