“Yeni Ay Ritüellerimiz”

“Yeni Ay Ritüellerimiz”

Bugün yeni ay günündeyiz. Yeni ayın hayatımıza yenilikleri çekme konusunda çok büyük ve net bir manyetik gücü var. Bu gücü bilinçli şekilde kullanmamız yaşamımızda daha kolay sıçramalar yaşamamızı sağlar.

Yeni ay gününün bu manyetik enerjisinden daha sağlıklı faydalanabilmemiz için yapılabilecek birkaç şeyisizinle paylaşmak istiyorum;

Yeni ay gününde “” yakın; bu, bulunduğunuz mekandaki negatif enerjiyi nötrlemek için büyük fayda sağlar. Tıpkı yeniliklere temiz bir zemin hazırlamak gibi…

Yeni ay gününde “yenibahar” kaynatın; bu, bolluğu ve bereketi yaşamınıza, evinize çekmek için enerjiyi yönlendirecektir. Bir cezveye su koyun ve su kaynadığında içine 1 tatlı kaşığı kadar yenibahar atın ve altını biraz kısarak kaynatmaya devam edin. Baharat kaynarken siz de ve bereketle ilgili olan pozitif niyetlerinizi ve isteklerinizi söyleyin duanızı edin.

Yeni ay günü boyunca mümkün olduğunca her konuda pozitif düşünmeye, pozitif konuşmaya özen gösterin. Gerçekleştirmek istediğiniz şeyler pozitif öyle değil mi? Öyleyse pozitif enerji yaymamız, pozitif bir bilinç yapısında olmamız ve pozitif cümlelerle bunu desteklememiz gerekiyor.

Ve tabiki meleklerle yapacağımız yeni ay çalışması; Temiz bir kağıda yaşamınıza girmesini istediğiniz her şeyi tek tek yazın, gerekirse saatlerinizi alsın hiç önemli değil. İstekleriniz üzerinde düşünmeye harcadığınız zamanın da sizin için pozitif bir dönüşü olacaktır. İsteklerinizi yazdıktan sonra baş melek'i çağırın “Sevgili Mikail, yeni ay saati niyetine bu kağıtta yazdığım her şeyi, bütünün hayrına olmak üzere hayatımda gerçekleştirmeme yardım et lütfen, isteklerim sevgidendir, sevgiyledir.” deyip (ya da kendi içinizden geldiği gibi duanızı edip) derin bir nefes alın. Bilin ki o andan itibaren dileklerinizin gerçekleşmesi için enerjiler ve ihtimaller yapılanmaya başlıyor. İnancınızı sağlam tutun ve sevgiyle kabule hazır olun. Kağıdı size özel bir yerde saklayın ve uzuuun bir süre kağıdı yeniden okumayın. Yani iste ve bırak prensibini uygulamış oluyoruz burada.

Not: Bu yazdığım çalışmaların hepsini gece yarısına kadar dilediğiniz saatte yapabilirsiniz.

Hepimiz için yaşam Keyif ve Kolaylıkla OLsun!

Hülya Karayel

 

Bir cevap yazın