Baş Melek Mikail’den 2018 İçin Mesaj

Baş Melek'den 2018 İçin Mesaj

Merhaba dostlarım,

Yepyeni bir döneme girdiğimiz bu günde hayat size bir çok sunuyor ve bizler de sizin için bu yeniliklerin yaşamınıza kolayca dahil olmasına çalışıyoruz.

Yeni yılda yaşamınıza girecek en büyük yeniliklerden biri “başka bir bakış açısı” olacak. Yeni yılda öyle anlar öyle zamanlar yaşayacaksınız ki “daha önce hiç böyle düşünmemiştim” diyeceksiniz defalarca… Sanki dünya tümüyle değişiyor, yeni renklere boyanıyor gibi görünecek… Yepyeni bir siz oluşuyor çünkü bu yeni yılda. Yükselen dünya değerleriyle birlikte sizlerde de büyük değişimler ve yükselmeler baş gösterecek.

Hazır olmayan hiç kimseyi zorlamayacağız. Hazır olanlara desteklerimiz sonsuz sürecek.

Yeni yıldaki bir önemli yenilik de kalbinizi açmanız olacak. Artık daha duyarlı, daha sezgileri kuvvetli ve daha sevgiye yönelik olacaksınız birçoklarınız. hepiniz diyemiyoruz çünkü bunlara hazır olmayanlar ve bunları istemeyenleriniz var hala aranızda. Biz bunu da saygıyla karşılıyor ve hepinizi seviyoruz.

Bu yıl olayların hızlı şekil aldığı ve gerçekten yükselmeyi isteyenlerin hedeflerine çok daha hızlı ulaştığı bir yıl olacak çünkü enerjiler belirgin şekilde hızlanıyor. Buna ayak uydurmanız zaman zaman gibi görünse de bizlerden yardım istediğinizde bu senkronizasyonu zevkle yapacağız sizler için.

Bu yıl, karar vermekte zorlandığınız anlar da çokça olacak ve doğru kararı vermek istediğinizde pusulanız lütfen olsun…

Önemli olan şey; sevgi için çabalamaktan asla vazgeçmeyin. Sevgi, … dünyamız için artık çok daha önemli olacak…

Yanınızdayız…

Sevgiyle…

Baş Mikail

 

Kanallık eden: Hülya Karayel

 

Bir cevap yazın