Melek Sayıları “7”

Melek Sayıları “7”

Bugün bahsedeceğimiz melek sayımız “7”

7 sayısıyla bize aslında harika bir haber vermiş oluyorlar. Diyorlar ki “merak etme bir geliyor, sen içini rahat tut”.

Bazen bir şeyin olmasına dair pek umudumuz kalmaz hani. İşte o zamanlarda melekler bize o istediğimizin olacağını hem de çok mucizevi bir şekilde olacağını böyle müjdelerler.

Eğer 7 sayısını sık sık görüyorsanız bilin ki mucize size adım adım yaklaşıyor ve o en çok istediğiniz şey gerçekleşmek üzere. Keyfinize bakın! Şu anınızın tadını çıkarın, şükredin, mutlu olun 🙂

Önceki melek sayıları yazılarımı okumak isterseniz; “1”, “2”, “3”, “4”, “5” ve “6”

ve Kolaylıkla!

 

Hülya Karayel

 

“Melek Sayıları “7”” için 3 yanıt

 1. Merhaba Hülya Hanım Yazılarınızı Düzenli Şekilde Beğenerek Takip Ediyorum. Bana Ve Çevremdeki Herkese Işık Oluyorsunuz.Teşekkür Ederim. Bahsetmiş Olduğunuz 7 Sayısı İle İlgili 7,77, 777 İşaretlerini Sık Sık Görüyorum Ve Benim İçin Ne Anlama Geldiğini Tam Olarak Çözemedim Bu Konuyla İlgili Değerli Yorumlarınızı Rica Ediyorum. TEŞEKKÜRLER.

  1. Merhaba Selay hanım.
   Öncelikle çok teşekkür ediyorum yazılarıma değer verip okuduğunuz için ve şükrediyorum sizlere ışık tutabiliyor olduğum için.
   7 sayısını ister bir sayı bütünlüğünün içinde görün (4776 gibi mesela), veya 7,77,777,7777,77777 gibi bir şekilde görün, gördüğünüz her 7’nin anlamı aynıdır. Melekler bazen daha da dikkatimizi çekmek için 77777777 gibi bolca aynı sayıyı bir araya getirip mesajlarını iletirler.
   Mutlu günler diliyorum 🙂

Bir cevap yazın