Melek Sayıları “6”

Melek Sayıları “6”

Bugün bahsedeceğimiz melek sayımız “6”

Melekler bize 6 sayısı ile “endişelerinle önümüze engel koyuyorsun işimizi yapamıyoruz, lütfen artık negatif duygu ve düşünceleri bırak ki işimizi yapabilelim, seni mutlu edebilelim” diyorlar.

Bir konuda negatif düşüncelere, negatif beklentiye ve endişeye kapıldığımız zamanlarda ve bu çok yoğunlaştığında meleklerin işini yapmasını tümüyle engellemiş oluruz. Melekler de bize 6 sayısıyla bu uyarıyı verirler ki onların işini engellemekten vazgeçebilelim.

6 sayısını görüyorsanız bilin ki olumsuz yönde gidiyorsunuz ve dilediğiniz o şey “olmayacak”. Hemen yönünüzü pozitife çevirip meleklere güvenin ve onlardan bu dileğinizi yeniden isteyin ki melekler sizin için bu dileğinizi gerçekleştirebilsinler. Biliyorsunuz ki hayatta mucizelere daima yer var 😉

Ne 6 sayısını sıklıkla görsem farkında bile olmadan bir konuda negatif bir kalıba takılıp kaldığımı ve arzu ettiğim şeyi nasıl da engellediğimi fark ediyorum. Hemen kendimi toparlayıp meleklerimden yeniden yardım istiyorum ve bu sefer yoluma meleklere güvenmeyi seçerek devam ediyorum.

Meleklerden gelen uyarıları, mesajları mutlaka dikkate alın. ınız mükemmele doğru yol alacak… Onlar bizim en iyi dostlarımız 🙂

Önceki melek sayıları yazılarımı okumak isterseniz; “1” , “2” , “3” , “4” ve “5”

ve Kolaylıkla!

 

Hülya Karayel

 

 

Bir cevap yazın