Dolunay Ritüellerimiz

Dolunay Ritüellerimiz

Bugün dolunay günü ve “artık istemiyorum!” dediğin her şeyi ından çıkarmanın tam zamanı!

1-) Bugün bir kağıda, yaşamından çıkmasını istediğin her şeyi, herkesi, her duyguyu, korkuyuvs. vs. vs. yaz… Bunu yazman saatler sürse de olur… Önemli olan kendi düşüncelerini ve duygularını tartman ve mümkün olduğunca net bir yazı yazman.
Sonra “Baş melek Mikail dolunay saati niyetine bu kağıtta yazmış olduğum her şeyi yaşamımdan çıkar lütfen” diyerek derin bir nefes al ve kağıdı yak.
Külleri ister dışarı savur, ister lavaboya at, ister bahçeye göm…
Önemli olan inancını sağlam tutman ve işi meleklerine bırakman.

Listende yazdığın her şey hiç ummadığın anlarda, hiç ummadığın şekillerde bir bir yaşamından çıkmaya başlayacak en hayırlı şekliyle.

2-) Kilo vermek istiyorsan diyete, spora veya sağlıklı yaşam şekline başlaman için bugün en doğru gün. Bugün başladığın kilo verme sürecinden, diğer zamanlara kıyasla çok daha verimli bir sonuç alacaksın.

3-) Evinde veya dolaplarında temizlik ve düzenleme işlerini yapman için bugün en uygun gün. Yepyeni bir döngüye ihtiyacın olmayan eşyalarını evinden çıkararak da destek olabilirsin. Hem maddi hem de manevi temizlik için muhteşem bir gün…

4-) Temizlik demişken, hele ki enerjisel temizlik demişken evinde yakmayı unutma! Bu, yaşadığın ortamdaki negatif enerjiyi temizleyecek ve senin daha huzurlu olmana yardım edecektir.

Tüm bunları yaparken unutma ki bugün en önemli şey senin temiz niyetlerin ve pozitif düşüncelerindir.

Bu harika ve dönüşüm günü için kendine zaman ayırmaya değer…

Keyif ve Kolaylıkla!

 

Selestia Hülya Karayel

 

Bir cevap yazın