Baş Melek Şamuel’den AŞK Üzerine Mesaj

Baş Melek Şamuel'den AŞK Üzerine Mesaj

Merhaba dostlar,

Aşk, çok yönlü bir duygudur. Çok farklı şekillerde ve sebepsizce sevebilmeyi içerir. Ama görüyoruz ki çoğu insan aşkın bambaşka bir şey olduğuna inanıyor. Bir alışveriş olduğuna mesela…

Gerçek sevgiyi öğrenen herkes ı yaşayabilir. Önce aşkın sizin için ne ifade ettiğini bulmalısınız. Onu sevmek için bazı sebepleriniz mi var yoksa sebepsizce sevebiliyor musunuz? Ondan almayı istediğiniz şeylerin yanısıra ona vereceklerinizi de düşündünüz mü hiç? Bir alışverişse eğer o aşk olamaz çünkü aşkın saflığı, sevginin en coşkun hali, çıkarları ve alacak verecek hesaplarını içinde barındıramaz.

Biz melekler, sizlerin aşk hayatını kolaylaştırmak ve gerçek aşkı yaşamanıza yardımcı olmak için her zaman yanınızdayız. Ama bize kalplerinizi açmanız, en saf halinizle yüreğinizdekileri dökmeniz gerekiyor. Aşk dediğiniz şey aslında bir hırs veya bir çıkar ise üzgünüz bu konuda size yardım edemeyiz çünkü biz egoya değil öze hizmet ederiz. Gerçekten sevenlerin yanındayız ve partnerleriyle olan ilişkilerini daha da mutlu hale getirmek için her zaman hazırız.

Gerçek aşkı hissetmek için tüm sebeplerinizi bir kenara bırakmayı deneyin. O kadar güzel yada yakışıklı olmasaydı, o kadar iyi bir kariyeri yada parası olmasaydı, o kadar harika şiirler yazıyor olmasaydı onu hala böyle sevebilir miydiniz? Size şu an verdiklerini veremiyor olabileceği bir gün gelirse “aşkınız” biter mi? Bütün cevaplar sizde ve biz kalbini açanlara yardım etmek için her zaman buradayız. Siz aşkın gerçek anlamını yüreğinizle anladığınızda, yeni mesajlarla sizlere destek olacağız.

Önce kendinize dürüst olun sevgili dostlarım. Gerçekten sevilmeyi istemek için gerçekten sevmeyi bilmeniz gerekiyor. Cennetin kapılarını açacak anahtar da sizde, aşkla ilgili aradığınız tüm cevaplar da sizde. Yeter ki siz gerçekten sevmeyi bilin. O muhteşem aşk tüm görkemiyle size . Biz de sizin mutluluğunuzla mutlu olacağız.

Aşk'la kalın!

Başmelek Şamuel

 

Kanallık Eden: Hülya Karayel

 

Bir cevap yazın