Bugün Dolunay Günü

Bugün Dolunay Günü

Bugün hayatımızdaki “artık yeter” dediğimiz, içimizde tamamladığımız şeyleri hayatımızdan çıkarmanın günü…

Her zamanki ritüellerimizi kullanarak yapabilirsiniz elbette bunu, ama bugün sizlere başka önerilerim de olacak. Dolunay ritüellerimiz için tıklayın lütfen. Bu dolunayda ülkemizdeki istemediğiniz şeyleri de hayatınızdan çıkarabilirsiniz…

Ülkemizin şu anki durumunu da göz önünde bulunduracak olursak her zaman yaptığımızdan daha da fazlasını yapmak gerekiyor. Evet klasik dolunay ritüellerimizi yine yapın, sonra da gelelim asıl önemli olana;

Bizi (ülkemizi, halkımızı, milletimizi) bu durumdan en hızlı çıkaracak şey; olan bitenin vehametine kendimizi kaptırmak yerine hizmette bulunmayı seçmek yani ülkemizin huzurlu, barış içinde ve refah içindeki geleceğini “mutluluk ve huzuru derinlemesine hissederek” hayal etmek, sanki daha bu günden o güzel günler gelmiş de yaşıyormuşuz gibi gözümüzde canlandırıp o duygulara kendimizi açmaktır. Bunu gün içinde ne sıklıkta yapabilirseniz yapın, kaç dakika ya da saniye o duygularda kalabilirseniz kalın. İnanın her saniye geleceğimiz için hizmettir. Allah'ın bize bahşetmiş olduğu yaratım gücünü kullanıyor olacaksınız bunu yapmakla ve huzurlu mutlu Türkiye geleceğini yaratmakta katkınız olacak. Özellikle dolunayın bu güçlü enerjisinden yararlanarak eskiyi, istenmeyeni geride bırakmaya, yeniye ve güzelliğe kucak açmaya niyet edelim.

Haberleri elbette izleyin, taş değilseniz elbette ki üzüleceksiniz ama önemli olan üzüntü, umutsuzluk, öfke gibi duygulardan kendinizi ne kadar çabuk çıkarabildiğinizdir. Saatlerce günlerce o negatif duygularda kalmak yerine kendinizi için motive etmeyi, mutlu, güvenli geleceği hissetmeyi seçin. Unutmayın, şakası yok! Geleceğimizi şekillendirme yetkinizi sonuna kadar kullanın lütfen!

Not: “Elimde değil” mazereti asla kabul değildir! İnsanın duygularını yönetme yetkisi yalnızca kendine aittir yani emin olun ki duygularınızı kontrol edip güzel geleceğimizi yaratmak ELİNİZDE!

Keyif ve Kolaylıkla!

 

Hülya Karayel

 

Bir cevap yazın