Regresyon Vakası – Dinmeyen Ağrıların Şifa Bulması

Vakası – Dinmeyen Ağrıların Şifa Bulması

Fransada yaşayan B. hanımın alt bacağında bir türlü geçmeyen ağrıları vardı ve bu şiddetli ağrılar ını her anlamda kötü etkiliyor, adeta mahvediyordu. B. hanım; “sanki etimi tutup çekip kopartmak istiyorlar” diyordu. O kadar acı veriyordu ki bu durum, artık hayatında acıdan başka bir şeyi düşünecek hali yoktu sanki. Doktorlar önce kas romatizması tanısı, sonra da bel fıtığı tanısı koydular ve bunlardan sonra biz seanslarımıza başladık.

Neler yaptık?

B. hanım için 4 seans regresyon çalıştık (aslında 3 seans yetecekti, neden 4 seans çalıştığımızı yazının devamında anlayacaksınız). İlk çalışmamız, konan ilk tanı olan kas romatizması üzerineydi. (tabiki tüm seanslarımızı uzaktan, yüksek benlik yöntemi ile gerçekleştirdik)

Bu seansta B. hanımın geçmiş yaşamlarına gittiğimizde bir kaza geçirmiş olduğunu öğrendik ve bu kazada yaralandığı her bölgesi şu anki hayatında tam da ağrıyan bölgeleriydi. B. hanım bu kazayı (o ında) kendine haklı bir ceza olarak görmüş çünkü kuzenine (şimdiki yaşamındaki kızı) büyük bir iftira atmaktan dönerken o kazayı yaşamıştı. Onun yüzünden kuzeni idam edilmişti ve o kendini affedememişti. Bu yüzden şimdiki yaşamında bile o ağrıları acıları çekmeye devam ediyordu kendine uygun hastalığı yaratıp.

Ve meleklerin önerisi üzerine ikinci seansımızı üzerine çalıştık ki B. hanım kendini tamamen affedebilsin… Seansımızı yaparken affetme konusundaki çözülme başladı ve B. hanımın aurasında gizlenmiş olan (ve bacağındaki o ağrıyan bölgeleri komple sarmış olan) vantuzlu, büyük bir yaratık tespit ettik. O yaratık B. hanımın bacağına tamamen yapışmış ve sürekli olarak canını acıtıyordu. Varlığı çok zor olsa da gönderebildik ve B. hanımın ağrılarındaki azalma da böylece başlamış oldu.

Bunun üzerine kaybetmeden ikinci konan tanı olan bel fıtığı üzerine bir regresyon çalışması daha yaptık (ki durumu her yönden tamamen temizlemiş olalım). B. hanım geçmiş bir yaşamında askermiş ve savaş döneminde cephede yer alıyormuş. Savaşırken belinden kurşunlanmış ve o kurşun belinde kalmış. O kurşunun bulunduğu yer şu anki yaşamında bel fıtığının bulunduğu yerdi… Bu anıları da meleklerin yardımıyla şifalandırınca ağrıları daha da azaldı. Geçmesi lazımdı ama hala tam geçmemişti, zaman zaman ağrı atakları yaşıyordu. İnanç durumunu sorguladığımızda iyileşebileceğine çok inancı olmadığını anladık (ki bu da kurban bilinci demektir, o anki sorununa gerçekten tam bir çare olacağına kişinin inanmaması ve kendini çaresiz zannetmesi durumudur).

Bu yüzden de 4. seansımız olan kurban bilinci konusundaki regresyon çalışmamızı yaptık. B. hanım tam bir iyileşme olacağına inanamadığı için ne yazık ki gönderdiğimiz varlığa çok benzer (ama daha küçüğü) olan bir varlığı aurasına geri çağırmıştı (tabiki farkında olmadan, inançlarının çekimiyle olmuştu bu çağrı). Bu sefer de bu varlığı temizledik ve tabiki kurban bilincinde kalmasını sağlayan tüm o acı anılarını da…

Ve sonuç;

Biz tüm bunları yaptıktan sonra B. hanım artık ağrılarından kurtulmuş, yaşamını rahatça sürdürür hale gelmişti (yaklaşık 1,5 yıl önce bunlar oldu ve hala iyi durumda B. hanım). Bizlere de bir kere daha inancın önemini göstermişti 😉 çalışmalarında inanmak, güvenmek ve olabileceğini bilmek her zaman için yolunuzu kısaltır ve hedefe daha kolay ulaşmanızı sağlar. Bu konularda sorun yaşıyorsanız onun da çözümü meleklerdedir ve o zaman da inançlarınızı sağlamlaştırabilmek için çalışma yaparız 😉

Sizler de çözüm bulamadığınız veya sürekli tekrarlanan sorunlarla karşılaşıyorsanız regresyon çalışmamız tam size göre!

Regresyon çalışmamız hakkında bilgi ve ücret bilgisi için tıklayın lütfen.

Seans randevusu için; hulya_karayel@yahoo.com

Keyif ve Kolaylıkla!

Selestia Hülya Karayel

 

Bir cevap yazın