Regresyon Vakası – Baştan Yaratılan Evlilik

Regresyon Vakası – Baştan Yaratılan Evlilik

İngiltere'de yaşayan R. hanım bana mail attığında eşiyle arasında olan büyük bir soğukluktan bahsediyordu. Aslında birbirlerini çok severek evlenmişlerdi ama şimdi sebebini anlayamadığı bir şekilde birbirlerine soğuk davranıyorlardı ve çok uzun zamandır da sevgilerini birbirlerine göstermemişlerdi. Üstelik bir süredir R. hanımı rahatsız eden bir kadın da vardı. Eşiyle samimiyetinin derecesini çözemiyordu ama ondan çok rahatsız oluyordu çünkü kadın sürekli olarak R. hanımın eşini arıyor görüşmeye çalışıyordu. R. hanım evliliğini kurtarmak istiyordu ve  tabiki çok haklıydı. Böyle bir aşk güzel devam etmeliydi.

Neler yaptık?

Öncelikle R. hanımla konusunu çalıştık çünkü kendine yeterince değer vermeyen bir insan yaşamına ne kadar kötü durum varsa çekebilecek potansiyele sahiptir. Bu yüzdendir ki değersizlik konusu belki de en önemli çalışma konumuzdur. 

Değersizlik konusunu temizledikten sonra ikinci konumuz olarak kendini ifade edememe konusunu çalışmayı uygun bulduk. Çünkü yenileyeceğimiz ilişkilerinde R. hanım eşine duygularını rahatça ifade edebilmeliydi ki evlilik sağlam temellerde yaşamaya devam etsin.  Yani ilk olarak yeni ve sağlam bir temel atmış olduk bu iki çalışma ile.

R. hanımın kendini ifade edememe çalışmasının en ilginç noktaları, aurasından sağır dilsiz bir çocuğun çıkmış olması ve R. hanımın geçmiş yaşamlarından birinde, aşık olduğu için öldürülmüş olmasıydı (şimdi bu korku yüzünden aşkını saklamayı seçmesi normaldi aslında).

Üçüncü çalışma konumuz da R. hanımın eşiyle arasındaki karmaları dengelemek oldu. Burada da karşımıza çok ilginç bir şey çıktı ki R. hanım geçmiş yaşamlarından birinde de şu anki eşiyle evliymiş. Ve o zamanlar aşkın sevginin gösterilmesinin ayıp kabul edildiği bir toplumda yaşadıkları ve katı kurallarla büyüdükleri için başbaşayken bile birbirlerine olan sevgilerini yalnızca bakışlarıyla gösterebilirlermiş. Bu konuyu da şifalandırdıktan sora geriye bir tek şey kalmıştı; R. hanımı huzursuz eden kadın…

Son olarak da R. hanımın eşiyle R. hanımı huzursuz eden kadın arasında bir dengelemesi yaparak bu konunun tamamen kapanmasını sağladık. Bu çalışmadaki en çarpıcı şey ise bu kadının R. hanımın eşine yakın olabilmek için sürekli okuyup üflediğinin, sihir gibi bazı şeylere başvurduğunun ortaya çıkmasıydı. R. hanımın eşinin üzerindeki tüm bu etkileri temizledik, o hanımla arasındaki tüm geçmiş karmaları da şifalandırdık ve artık kadın arayıp sormamaya başlamıştı. Nadiren arasa da artık R. hanımın eşi telefonunu açmıyor, o kişiyle görüşmemeyi tercih ediyordu.

Ve sonuç;

Tüm bu çalışmalarımızın üzerinden yaklaşık 2 hafta geçmişti ki R. hanımın eşiyle olan ilişkisi tıpkı evliliklerinin ilk yıllarındaki gibi sevgi dolu ve sıcak bir hale gelmişti. Aradan sanırım 5 ay geçmiştir ve haberini aldım ki hala aynı aşkla aynı sevgiyle evililikleri devam ediyor. Üstelik R. hanım artık değersizlik duygusu yüzünden depresyona girmiyor, gerginliği yüzünden çocuklarına sert davranmıyor ve aile içindeki tüm pozitif yönde değişmiş durumda. Meleklere binlerce kere teşekkürler. Onların sayesinde çok şey başarıyoruz.

Aşk ve mutluluk herkesin hakkı…

Siz de yaşamınızda güzel bir ilişkiye sahip olmak istiyorsanız veya onarılması gereken bir ilişkiniz varsa (aşk veya aileyle ilgili de olabilir), regresyon ve karma dengeleme çalışmalarımız tam sizin için. Regresyon çalışmamız hakkında bilgi ve ücret bilgisi için tıklayın lütfen.

Seans randevusu için; hulya_karayel@yahoo.com

 

 

Bir cevap yazın