Hayatımızdaki En Büyük Engel; Korkularımız

ımızdaki En Büyük Engel; ımız

ımızda olmak ya da yapmak istediklerimizle ilgili en büyük engelimiz korkularımızdır. Bu korkularımız bazen çocukluğumuzdan gelir, bazen yaşadığımız-çevremizde tanık olduğumuz bazı olaylardan gelir, bazen de geçmiş yaşamlarımızdan gelir. Hatta bazen auramızdaki yabancı varlıkların bize verdiği korkular yüzünden hayatımızda bir adım bile ilerleyemeyiz, hayatımızı değiştiremeyiz.

Korkularımız her nereden geliyor olurlarsa olsunlar bir tek yöntemle temizlenirler ve yolumuz adım atmaya hazır olmamız için sonuna kadar açılır…

Nedir bu yöntem?

Bu mucizevi dönüştürücü yöntem, meleklerle uyguladığımız Regresyon (Geçmiş Yaşamları Şifalandırma) seansımızdır. Regresyon seansımızda hem auranız temizlenir (böylece sizde korku yaratabilecek yabancı varlık veya büyü gibi tüm etkiler silinir gider), hem de şu andan tüm geçmiş yıllarınız (geçmiş yaşamlarınızı da kapsamak üzere), korkunuzu size veren tüm anılarınız şifalanır.  Ve siz artık o korkuya sahip olmayan, istediği yönde adım atabilen, yaşamını istediği yönde değiştirebilen bir kişi haline gelirsiniz.

Hayat aslında bu kadar basitken korkularla yaşamak yerine kendinize bu hediyeyi vermeye ne dersiniz?

Regresyon seansımız hakkında bilgi ve ücret bilgisi için tıklayın lütfen.

Seans randevusu için; hulya_karayel@yahoo.com

ve Kolaylıkla!

 

Bir cevap yazın