Regresyon Vakası – Parayla Barışmak

Regresyon Vakası – Parayla Barışmak

Z. hanım parayla arasının hiç iyi olmadığından, hep para sıkıntısı çektiğinden, paranın ona adeta gelmek istemediğinden bahsetmişti bana attığı ilk mailde. Hayatı boyunca hep para sıkıntısı çekmişti ve bu sıkıntı son yıllarda daha da artmıştı. “Artık parayla barışmak istiyorum Hülya hanım” demişti bana…

Neler yaptık?

Öncelikle kendisine parayla olan tüm karmalarını dengelemeyi önerdim ve tabiki bir de değersizlik konusunu çalışmamıza ihtiyacı olacaktı  çünkü hem parayla arası kötüydü hem de bol parayı hak edecek kadar değerli biri olmadığı inancına sahipti. 2 gün arayla çalışmalarının ikisini de yaptık.

Değersizlik çalışmasında geçmiş yaşamlarındaki tüm acı dolu anıları, onun değersiz olduğunu ona söyleyen zihninin içindeki o tüm uğultu gitmişti artık. Eğer ona para gelirse yürekten kabul edebilecek bir hale gelmişti Z. hanım.

Parayla karma dengelemesi çalışmamızda ise geçmiş yaşamlarındaki;

1- dilencilik deneyimleri,

2- çok zengin olduğu ama parasını kötülük etmeye kullandığı deneyimleri

3- o zamanlardaki dini inançları gereği paranın ne kadar da kötü ve uğursuz olduğu bakış açısı su yüzüne çıkmıştı.

Meleklerin yardımıyla tüm bu anılarını ve ona zarar veren inançlarını da temizledik.

Ve sonuç;

Z. hanım çalışmalarımızdan 1 hafta sonra bana mail attı ve iş yerinde beklenmedik bir şekilde bir değişimin olduğundan, artık yaptığı tüm işlerden maaşının dışında bir de prim alacağından bahsetti. Bolluk, Z. hanımın hayatına ışık hızında girmeye başlamıştı. Ummadığı yerlerden minik hediyeler geliyordu artık (eskiden gelmiyormuş 🙂 ) Ve bu haberleşmemizden yaklaşık 2 ay sonra yeni bir mail gelmişti kendisinden. Artık yepyeni bir işte çalışıyordu, önceki işinden kendi isteğinden ayrılmıştı çünkü yeni işi ona önceki gelirinin yaklaşık 3 katını getirecekti. Z. hanımın mutluluğu kutlanmaya değerdi 🙂 Bolluk ve bereket Z. hanımın hayatının doğal bir parçası olmaya başlamıştı artık. Ve biliyorum ki zaman içinde Z. hanımın hayatındaki bu bolluk daha da artacak çünkü bolluğu ondan uzak tutan engelleri temizledik ve bolluğun gelebilmesi için yolları açtık 🙂 Z. hanım artık parayla barışmıştı ve bunu meleklerin sayesinde başarmıştı 😉

Sizin de para konusunda aşılması gereken engelleriniz, bolluk konusunda takıldığınız noktalar varsa, regresyon (geçmiş yaşam şifası) çalışmamız tam da size göre!

Regresyon çalışmamız hakkında ayrıntılı bilgi ve ücret bilgisi için tıklayın lütfen.

Seans randevusu için; hulya_karayel@yahoo.com

Keyif ve Kolaylıkla!

Selestia Hülya Karayel

Bir yanıt yazın