Regresyon Vakası – Hayattan Mutlu Olamamak

Vakası – Hayattan Mutlu Olamamak

T. hanım bana mail attığında hayatta hiçbir şeyden bir türlü mutlu olamadığını, sürekli depresyonun eşiğinde yaşadığını anlattı. ındaki birçok şey aslında yolundaydı ama ne olursa olsun o mutlu olamıyordu. Bu mutsuzluk hissi onu yaşamdan, çalışmaktan, eşinden, kısacası her şeyden soğutmaya başlamıştı. Çocukluğundan beri elde ettiği hiçbir , hiçbir veya hiçbir sevgi onu tam anlamıyla mutlu edememişti. Artık kendini yorgun ve çökmüş hissediyordu. Çocuklarına bile doğru düzgün ayıramaz hale gelmişti bu yorgunluk ve umutsuzluk duyguları yüzünden.

Neler yaptık?

T.  hanımın bu sorunu için tek seansın yeteceğini söylüyordu hislerim bana ve önerdiğim tek regresyon konusu “hayattan mutlu-tatmin olamamak”tı… T. hanım önerimi kabul etti ve çalışmamızı aynı gün içinde yaptık. Geçmiş yaşamlarının ikisinde mutlu olmamakla ilgili yemini vardı. Çünkü o yaşamlarda ailesi ve eşi onun sebep olduğu bir durumdan dolayı ölüyordu, T. hanım da kendini suçlayıp artık mutlu olmamak adına yemin ediyordu. Ailesi onun yüzünden ölmüşken o mutlu olmamalıydı diye düşünüyordu. Bu yeminini bozdurduk öncelikle ve aurasını temizlerken bu yaşamında T. hanıma yapılmış bir büyü olduğunu fark ettik (temizledik-ettik diye çoğul konuşuyorum çünkü bunları ben meleklerle birlikte yapıyorum, tek başıma değil). Kayınvalidesi T.  hanımın mutsuz olması ve eşini artık istememesi için yıllar önce bir büyü yaptırmıştı. T. hanımda zaten önceki hayatlardan kalma mutlu olmama yemini var olduğu için bu yaşamda böyle bir durumu kendine çekmesi aslında çok doğaldı. Üzerindeki büyüyü de hemen temizledik ve artık mutlu olması için hiçbir engel kalmamıştı. Sıra seansın sonuçlarını beklemeye gelmişti artık…

Ve sonuç;

Seansımızdan 2-3 hafta kadar sonra T. hanım kendisindeki net değişiklikten tamamen emin olmuş ve bana son durumu bildirmişti. Artık içinde o kasvetli his yoktu. Her mutlu anında onu aşağıya çeken, içine mutsuzluğun acısını getiren o tuhaf şey yok olmuştu. Mutlu olduğu anlarda mutluluğu iliklerine kadar hissediyor, doya doya yaşıyordu. “Bu kadar mutlu bir hayatımın olduğunu tahmin bile edemezdim” dedi… Çünkü eskiden mutluluğu göremiyor, mutluluktan farkında olmadan kaçıyordu. Artık işini çok daha fazla seviyor, zevkle çalışıyordu. Eşiyle arası tamamen düzelmişti. Çocuklarıyla zaman geçirmekten zevk alıyor ve hayatı dolu dolu yaşıyordu. Tabiki enerjisindeki bu muhteşem değişimin etkisiyle daha geniş bir sosyal çevresi olmaya ve maddi durumu da daha iyiye gitmeye, satışları artmaya başlamıştı. Mutsuzlukla mutluluk arasındaki fark bu kadar açıktı 😉 Melekler yine yanılmamıştı!

Siz de hayattan bir türlü mutlu olamıyorsanız regresyon (geçmiş yaşam şifası) çalışmamız size bambaşka bir hayatın kapılarını aralayacaktır.

Seans hakkında bilgi ve ücret bilgisi için tıklayın lütfen.

Seans randevusu için; hulya_karayel@yahoo.com

Keyif ve Kolaylıkla!

 

Bir cevap yazın