Meleklerle Aşk Rehberliği Vakası – Son Bulan Yalnızlık

Meleklerle Aşk Rehberliği Vakası – Son Bulan Yalnızlık

R. hanım bana mail attığında yaklaşık 20 yıl önce boşandığını ve o zamandan bu yana hayatına bir türlü yeniden aşkın girmediğini anlatmıştı. Üstelik boşandığında henüz çok genç bir yaştaydı. Buna rağmen hayatının geri kalanını aşksız geçirmişti ve tam olacakken bozulan birçok ilişki başlangıcı yaşamıştı.

Neler yaptık?

Öncelikle R. hanım’ın eski eşiyle var olabilecek karmalarını ve kordonlarını temizleyebilmek için eski eşiyle karma dengeleme çalışması yaptık. Tabiki eski eşinin bu seanstan haberi bile olmadı – olmasına da gerek yoktu zaten.

R. hanım eski eşiyle birçok geçmiş yaşamlarda da evlilik, sevgililik gibi durumlar yaşamış ama o hayatlarda da ayrılmalarına rağmen bir türlü kopamamışlardı. Tüm bu karmaları, kopamayan kordonları temizledik, ikisi de özgür olmayı hak ediyorlardı.

Sonrasında da R. hanımın aşkla karmalarını dengeledik, yalnızlıkla ilgili ettiği yemin vs. olup olmadığını araştırıp gerekli tüm serbest bırakmaları ve temizlemeleri yaptık. Kısacası sadece 2 seansla artık aşkla ilgili herhangi bir engeli kalmamıştı…

Ve sonunda!

Seanslarımızı tamamlamamızın ardından yaklaşık 3-4 ay geçmişti ki R. hanımdan bir müjde maili aldım. Yıllar sonra hayatına ilk kez aşk girmişti ve beyefendiyle yüzük takmış ve aynı evde yaşamaya başlamışlardı. İlişkilerinin evliliğe doğru gittiğinden bahsetmişti mailinde R. hanım.

Geçmiş yaşamlardan ve hatta şu anki yaşamından olan tüm karmalar temizlenip engeller kaldırılınca R. hanımın hayatında aşkın önü açılmıştı ve söylediği tek şey vardı; “Hülya hanım, keşke sizi yıllar önce tanısaydım da bu mutluluk için onca yıl beklemeseydim.”

Kendisine “hiçbir şey için geç değil, var olan aşkınızın tadını çıkarın” dedim elbette 😉 Geçmiş için dövünmektense şu an için şükretmek…

Sizin de aşk bir türlü kapınızı çalmıyorsa Meleklerle Aşk Rehberliği (karma dengeleme) çalışmamız tam da sizin için!

Seans hakkında bilgi ve ücret bilgisi için tıklayın lütfen.

Seans randevusu için; hulya_karayel@yahoo.com

Keyif ve Kolaylıkla!

Selestia Hülya Karayel

 

Bir yanıt yazın