Regresyon Vakası – Tırnak Yemek Artık Tarih Oldu!

Vakası – Tırnak Yemek Artık Tarih Oldu!

K. bey çocukluğundan beri tırnaklarını yiyordu ve uzun yıllar boyunca hangi yöntemi denerse denesin bir türlü bu durumdan kendini kurtaramamıştı. Son çare olarak melekleri de denemek istediğini söyledi ve biz K. bey ile 2 kez çalışması yaptık.

İlk çalışmayı yaptığımızda bundan 2 öncesinde de bu şekilde tırnaklarını yiyor olduğunu, bunu; söylemek istediklerini söylememek için kendini durdurma yöntemi olarak kullandığını öğrendik. Öyle bir durumdu ki o hayatta yaşadığı, bildiklerini, şahit olduklarını dile getirirse başına çok büyük dertler açılabilirdi hatta canından olabilirdi. K. bey de kendine böyle bir savunma mekanizması geliştirmişti işte… Seans sonuçlarını Meleklerden alırken K. beyin geçmiş yaşamında suskunluk yemini ettiğini ve bunu da bozmamız gerektiğini söylediler ve tabii ki ikinci çalışmamız bu yemini bozmak üzerine oldu.

Edilen suskunluk yeminini de bozduktan sonra K. beye sadece “inançla beklemek” düşüyordu artık. İlk hafta boyunca neredeyse hiçbir değişiklik gözlemedi tırnak yeme sorununda. İkinci haftadan itibaren içindeki o isteğin azalmaya başladığını fark etmişti ama hala tam olarak bitmemişti… Sabırlı ve inançlı olmasını yeniden hatırlattım kendisine ve böylece aradan yaklaşık 2 ay geçmişti. K. bey artık tırnaklarını yemiyor, tırnakları uzadı ve her insan gibi o da artık tırnak makasıyla kesiyor 🙂

Melekler için ün sınırı yok, bulunabilecek konu sınırlaması da yok. İyi ki varlar ve iyi ki bizimle birlikteler. Şükürler olsun…

Sizin de yaşamınızda çözmek istediğiniz sorunlarınız varsa geçmiş yaşam şifası çalışmamızdan faydalanarak sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz. Geçmiş yaşam şifası seansımız hakkında bilgi ve ücret bilgisi için pembe renkli kelimelere tıklayın lütfen.

ve Kolaylıkla!

 

Selestia Hülya Karayel

 

Bir cevap yazın