Regresyon ve Bioenerji Vakası – Ertelenen Kararlar ve Bedenin Şifası

ve Bioenerji Vakası – Ertelenen Kararlar ve Bedenin Şifası

İ. bey, değiştirme konusunda sıkıntılar yaşıyordu ve amacını, ını hangi doğrultuda yönlendirmesinin ona faydalı olacağını bilmek istiyordu. Bu yönde 2 regresyon (geçmiş yaşam şifası) çalışması yaptık kendisiyle. Bu çalışmalarda hem yaşam amacını gerçekleştirmesinin önündeki engelleri kaldırdık hem de meleklerden İ. beyin yaşam amacına dair bilgiler aldık. Regresyon çalışmalarımızdan bir süre sonra da bir bioenerji seansı yaptık. Neler olduğunu buyrun kendisi anlatsın 😉

 

“Merhaba Hülya hanım;

Sizden iki seans Regresyon almıştım ve bu seansların benim olan hayatımın gidişatını ve yönünü olumlu yönde etkilemesinin tek nedeni, tabikide farkında olmadan olumsuz yönde oluşan ve geçmişten gelen çeşitli blokajların, sizin ve meleklerinizin yardımıyla tamamen ortadan kalkmasıydı.
2.5 yıl sürekli nedenini bilmediğim ve harekete geçmek için ertelediğim değiştirme kararımı, 1. Seans sonucundan  tam 1 ay sonra verdim ve çok keyif aldığım yeni işime kavuşmuş oldum.
Son olarak geçtiğimiz haftalarda uzaktan uygulamış olduğunuz bioenerji seansı sonrasında ise, çakralarımın dengelenerek bedenimin hafiflediğini ve daha bir çok olumlu yöndeki pozitif olumlamalarınızı, benim olan hayatıma tekrardan geri kazandırdığınız için, size gönülden teşekkür ediyorum. Ve ayrıca bioenerji seansı sonrasında sonuç değerlendirmesi rica etmiştim boğaz, mide ve dizlerimin enerjiyi çok fazla çektiğini söylemeniz, bunların hayatıma yansımasını anlatmanız, bariz bir şekilde de tüm bunları çok kısa sürede şifalanmış ve dengelenmiş olarak tecrübe etmem çok keyifli ve sevindirici bir durum oldu benim için Hülya hanım. Tekrar çok teşekkürler.

Dilerim bir gün herkes kendi bedenindeki ve hayatındaki bazı güzelliklerin farkına varmak için, sizinle tanışır Sevgili Hülya hanım… 🙂
Bir başka seansta görüşmek dileğiyle hoşçakalın…”

İ. K. İzmir

Keyif ve Kolaylıkla!

 

 

Bir cevap yazın