Regresyon Vakası – Tek Seansla Son Bulan İnat ve Yepyeni Bir Yaşam

Regresyon Vakası – Tek Seansla Son Bulan İnat ve Yepyeni Bir Yaşam

Z. hanım babasının inadından çok şikayetçiydi. Hiç beğenmedikleri bir muhitte ısrarla oturmalarına sebep oluyordu bu inat. Yıllardır ne söyleseler ne anlatsalar bir türlü fikrini değiştirmiyordu Z. hanımın babası. Bir yandan da alkol, kumar gibi kötü alışkanlıkları vardı. Tabiki bu alışkanlıklar ailenin hem maddi hem de manevi birçok zorluk çekmesine sebep oluyordu. Z. hanım ile yazışırken birkaç seansın gerekeceğini düşünmüştük aslında ama tek seans tüm bunların değişmesine yetti çünkü hepsinin aslında bir tek sebebi varmış (kökü birden fazla olan konular için birden fazla seans gerekiyor çözüme ulaşabilmek için)… Z. hanımın babasının aurasındaki bir varlık!

Seans sırasında bu varlığın Z. hanımın babasını o muhitte tutuyor olduğunu, alkole kumara düşkün olmasını ve ailesini önemsemeden yaşamasını sağlıyor olduğunu fark ettik. Seans sonrasında diğer çalışacağımız konular için beklemeye karar verdik (çünkü bu seansın yeterli gelme ihtimali vardı).

Aradan birkaç ay geçmişti ki Z. hanımdan bir haber aldım. Çok daha güzel bir muhite taşınmışlar, yeni evlerini güzelce döşemişler, babasının alkol ve kumar alışkanlığı son bulmuş ve hatta ailece tatile bile çıkmışlar. Bu gerçekten yepyeni bir hayat demekti Z. hanım ve ailesi için! Yıllardır uğraştıkları şeyler şimdi sihirli bir şekilde çabucak ve çaba harcamadan gerçekleşiyordu!

Bir kez daha melekler kocaman bir mucize göstermişlerdi bize. Kötü alışkanlıklarını bırakan bir insan, yaşamı değişen bir aile, iyiye giden maddi koşullar. Hepsi tek çalışmayla mı olmuştu gerçekten? Evet, çünkü tüm sorunların sadece 1 sebebi vardı ve o sebebi şifalandırmamıza tek seans yetiyordu 🙂

Sizin de yaşamınızda buna benzer sorunlarınız varsa ve çıkış yolunu bulamıyorsanız Regresyon seansı randevunuzu alın hemen. Siz de bu mucizeyi yaşamayı hak ediyorsunuz! Regresyon seansımız hakkında daha fazla bilgi ve ücret bilgisi için buraya tıklayın lütfen.

Keyif ve Kolaylıkla!

 

Selestia Hülya Karayel  

 

Bir yanıt yazın