Hayatınızın İşini Bulmak İçin

Hayatınızın İşini Bulmak İçin

Son zamanlarda en sık karşılaştığım sorunlarınızdan biri olan bulamamak sorunu için (eğer geçmiş yaşamlardan gelen veya auranızda olan bir blokajınız yoksa) bu minik dua ile meleklerden yardım isteyebilirsiniz. Blokajınız yoksa bu dua kısa süre içinde işe yarayacaktır ve melekler size talep ettiğiniz şartlarda bir işi getireceklerdir. Ama eğer blokajınız varsa bunu regresyon çalışmamız ile çözüme ulaştırıp sizi talep ettiğiniz işle buluşturabiliriz. Regresyon çalışmamız hakkında bilgi almak ve seans randevusu için iletişim bilgilerine ulaşmak için buraya tıklayın lütfen.

Ve şimdi blokajınız yoksa iş bulmanızda çok işinize yarayacak melek duamız;

Sevgili baş melek Şamuel ….(istediğiniz özelliklerdeki işi anlatın ona) özelliklerde, huzur ve coşkuyla çalışacağım, bana her yönden doyum verecek, her anlamda gelişmemi sağlayacak ve ışığımı arttırmama vesile olacak o muhteşem işi bulmamı sağla. Kolayca karşıma çıkmasını, o işi net bir şekilde fark etmemi sağla. Öyle bir iş olsun ki bereketi tüm yaşamımı kuşatsın… (şimdi deriiin bir nefes alın)

Ve öyle de oldu…

Bu duayı 1 kez gerçekleşeceğine dair tam bir inançla ve istekle yapmanız yeterlidir. Şayet gerek görürseniz birkaç hafta içinde yenileyebilirsiniz duanızı. Yenilemenize rağmen haftalar içinde hala bir değişim göremiyorsanız bir yada birkaç blokajınız olduğuna işarettir bu durum.

Keyif ve Kolaylıkla!

 

Selestia Hülya Karayel

 

Bir yanıt yazın