Regresyon Vakası – Bonkörleşen Eş ve Yerine Gelen Özgüven

Vakası – Bonkörleşen Eş ve Yerine Gelen Özgüven

Z. hanım bana mail attığında eşinin kendisine, evine ve çocuklarına çok cimri olduğundan (hatta sadece maddiyat değil, sevgisini göstermekte bile cimri olduğundan), ayrıca Z. hanıma onu değersiz hissettirecek şekilde kırıcı davranışları sık sık sergilediğinden bahsetti. Bu yüzden Z. hanımın da özgüven sorunu oluşmuştu. Neler yapabileceğimiz üzerine yazıştık ve eşi için yokluk korkusu konusunu, bir de konusunu çalışmaya karar verdik. Elbette ki (daima önderdiğim gibi) değersizlik konusunu çalışmakla başladık işe. 2 gün sonra ise yokluk korkusu hakkında geçmiş şifası (regresyon) çalıştık. Bu çalışmaların ikisini de Z. hanım ile değil, eşinin yüksek benliğinden izin alarak eşi ile çalıştık (eşinin bu çalışmalardan haberi bile olmadı).

Z. hanımın eşi geçmiş 5 yaşamında çok varlıklı bir insanmış ama her seferinde yaptığı küçücük hatalardan dolayı tüm varlığını kaybetmiş. Üstelik bununla da kalmamış, her seferinde varlığını kaybettiğinde ailesi de onu suçlayıp terk etmiş. Z. hanımın eşi de şu anki hayatında varlığını (varlığını kaybederse ailesini) ve itibarını kaybetmekten çok korkan, bu yüzden cimrilik edip parasına sımsıkı yapışan, bu ağır stresten dolayı ailesine bile istemeden kötü davranan biri haline gelmiş… Meleklerle bu geçmiş anıların ve konu hakkındaki blokajların hepsini şifalandırdık…

Z. hanım için ve eşi için çalışmayı planladığımız birkaç konu daha vardı aslında. Bu 2 çalışmayı yaptıktan sonra durumu biraz zamana bırakmayı önerdim (meleklerden bu yönde rehberlik gelmişti-bazen ben sormadan da böyle yönlendirmeler yapabiliyor melekler) ve olacak değişimlere göre gerekli konuları çalışmaya devam edebileceğimizi belirttim. Sonrasındaki birkaç ay içinde Z. hanımdan ve eşinden hiçbir haber almamıştım.

Ve beklenen haber gelmişti;

Sonunda bir gün Z. hanım bana uzun bir mail atmıştı. Şaşkındı, mutluydu, neşeliydi… Eşi hemen birkaç gün içinde ufak ufak değişim göstermeye başlamış ve aylar içinde giderek artan bir şekilde değişerek sanki yepyeni biri olmuştu. Z. hanıma çiçekler hediyeler alıyor, işten eve gelirken evin ihtiyacı olan her şeyi bol bol alıp getiriyordu (birkaç ay öncesinde eve gıda maddesi bile getirmek istemeyen bir adam için çok önemli bir gelişmeydi tabi bu). Ailesiyle zaman geçirmeye başlamış, onlarla birlikte gülüp eğlenir olmuştu. Tabi hal böyle olunca Z. hanım ile çalışmamız gereken özgüven konusunu ve eşi için çalışmayı düşündüğümüz diğer tüm konuları çalışmaya gerek kalmamıştı! Çünkü Z. hanımın özgüven sorunu da eşinin enerjisi değiştiği için yok olup gitmişti! Dallı budaklı gibi görünen konuların hepsi 2 çalışma ile tümüyle çözülmüştü! Meleklerin mucizeleri bitmek bilmiyordu ve benim artık buna alışmam gerekiyordu 🙂 (insan zihni hep daha zor olacağını düşünmeye meyillidir çünkü)

Siz de Z. hanımın yaşadığı sorunların benzerini yaşıyorsanız şifa meleklerde. Regresyonseansı ile siz de yaşamınızı keyifli bir hale getirebilirsiniz ve böyle büyük mucizeleri deneyimleyebilirsiniz. Regresyon seansı hakkında bilgi ve ücret bilgisi için pembe renkli kelimeye tıklayın lütfen.

Seans randevusu için hulya_karayel@yahoo.com adresine talebinizi mail atın lütfen.

Keyif ve Kolaylıkla!

 

 

Bir cevap yazın