Regresyon Hakkındaki Sorularınıza Cevaplar

Regresyon Hakkındaki Sorularınıza Cevaplar

hakkındaki sormak istediklerinizi bana iletmenizi rica ettiğimde geri dönüş yapıp sorularını ileten herkese öncelikle teşekkür ediyorum. En çok sorulan sorulara yazımda yer veriyorum, keyifli okumalar 😉

 

Regresyon nedir ve ne işe yarar?

Regresyon, geçmiş yaşamlarınızdan gelen ve sizi hayatta birçok konuda engelleyen anıların, karmaların (ve tabii bilinçaltı kayıtlarınızın) silinmesini melekler vasıtasıyla sağlayan bir çalışmadır. Bu anıları, karmaları ve bilinçaltı kayıtlarını sildiğimizde sorun yaşadınız konu artık ınızda tekrar etmemeye ve şifalanmaya başlar. Özellikle yaşamınızda sürekli tekrar eden ve bir türlü kurtulamadığınız sorunlarınızda etkilidir. Zihninizi rahatlatmaya, önünüzdeki engelleri kaldırmaya ve yaşamınızdaki sorunları çözmeye yarar…

 

Regresyon nasıl uygulanır?

Kullanıyor olduğum yüksek benlik yöntemi ile regresyonun uygulanışı özellikle seansı alan kişi için çok pratiktir. Kişi, günlük yaşamına aynen devam eder. Ben, kişinin yüksek benliği ve meleklerle (önceden kişiyle birlikte belirlemiş olduğumuz konu hakkında) çalışmamı yapıp seans sonrasında da kişiye seans sonuçları hakkında bilgiyi iletirim (sorunun kaynağı neymiş, bu konuyu şifalandırmak için en başta konuştuğumuz konulardan başka bir çalışma daha gerekli mi?, kişinin ayrıca yapması gereken bir şeyler var mı? vs.). Hepsi bu!

 

Hangi konular için Regresyon çalışması yapılabilir?

Yaşamınızda tekrar tekrar gündeme gelen sorunlar, sağlık sorunları, , , para, , ruhsal sıkıntılar… Kısacası “sorun” olarak nitelendirebileceğiniz her konuda ve o sorunun temeli olabilecek her konuda regresyon çalışması yapılabilir.

 

Regresyon seansı sonrasında kişi neler yapmalı?

Seansta kişinin yapması gereken bir şey melekler tarafından özellikle belirtildiyse kişinin bunu yapması büyük fayda sağlayacaktır. Ayrıca seans günü bol bol su içmeli. En önemlisi de üzerinde çalışılan konu hakkında kafa yormayı artık bırakmalı (sorunu kendi iradesiyle tekrar tekrar yaratmamak ve meleklerin önünü kapatmamak için) ve konuyu Allah'a, meleklere bırakmalıdır. Konunun şifalandığına inançlı olmak ve sabırlı olmak da çok çok önemli çünkü inanç yoksa melekler konu hakkında zaten doğru düzgün çalışamaz ve sabır yoksa (hadi ne zaman olacak, daha olmadı, of ne zaman olacak vs.) meleklerin elini kolunu bağlar. Kişi fayda görmek istiyorsa üzerine düşenler bu kadar basittir…

 

Regresyon sonrası şifalanma ne kadar sürer ve şifalanma kesin midir?

Kişi üzerine düşenlere uymuşsa eğer (yukarıda yazdım hepsini) şifalanma kesindir. Süresi ise belirsizdir. Bazı kişiler üzerlerindeki nazar, sihir, büyü, yabancı varlık gibi sebeplerden dolayı o sorunu yaşıyordur ve böyle bir durumda şifalanma seans sonrası hemen olabilir. Bazen de sorun geçmiş karmalardan kaynaklanır ve bunun çözülmesi birkaç gün veya birkaç hafta veya birkaç ay zaman alabilir. Önemli olan şifalanma sürecini inançla ve teslimiyetle geçirmektir. Ayrıca sorunun şifalanması için başka çalışma yapılması gerekiyorsa onların da yapılmış olması önemlidir.

 

Aldığımız regresyon seansının sonuçlarını yaşantımızda ne şekilde görebiliriz?

Sonuçlar bazen çok net ve keskin bir şekilde karşımıza çıkar, bazen de üzerinde çalıştığımız konu hakkında yaşamınız daha kötüye gidiyor zannedersiniz, olaylar birden karışmıştır ama kısa bir süre sonra bir bakarsınız ki o kötü sandığınız olaylar durumu çok hızlı bir şekilde arzu ettiğiniz şifaya taşımıştır. Ben buna direkt çözülme ve dolaylı çözülme diyorum. Dolaylı çözülme yaşıyorsanız korkmanıza endişelenmenize hiç gerek yok, çözüm çok yakında geliyor demektir…

 

Yüksek benlik yöntemiyle regresyonun diğer (hipnozlu) regresyondan farkı nedir?

Hipnoz olmadığınız için o ağır (zor,  korku dolu ve acılı) anıları yeniden yaşamak zorunda kalmazsınız. Psikolojiniz hırpalanmaz. Konsantre olamamanız sonucu şifalanamama sorunu ortadan kalkar. Zaman ayırmak zorunda kalmayıp gününüzü özgürce yaşayabilirsiniz. Hipnoza gerek olmadığı için seans boyunca egonuzun devreye girme ihtimali olmaz. Hipnoz halinden korkuyor, tedirgin oluyor veya gözleriniz kapalı yatmaktan sıkılıyorsanız bunların hepsinden kurtulmuş olursunuz (çünkü seansımız boyunca ne hipnoz olmanıza ne gözlerinizi kapatmanıza, ne yatmanıza, ne de konsantre olmanıza gerek yoktur). Sadece kendiniz için değil, yüksek benliği izin veren tüm sevdikleriniz için onların haberi olmasa da bu çalışmayı alabilirsiniz (mesela eşinizin bazı ı var ama meleklerle şifadan ona bahsedemiyorsunuz bile… böyle bir durumda yüksek benliğinden izin alarak -izin verirse- çalışmayı yapıyoruz).

Umarım aklınızdaki soru işaretlerine cevap olabilen faydalı bir yazı olmuştur. Okuduğunuz için teşekkürler! 🙂

Regresyon seansı hakkında bilgi için ve regresyon seansı randevusu için lütfen pembe renkli kelimelere tıklayın. Böylece seans hakkında ücret bilgisi ve randevu kontak adresimize ulaşacaksınız.

Regresyon hakkında sizlerden en çok gelen sorulara cevap vermiş olduğum diğer yazımı da okumak isterseniz tıklayın lütfen.

ık olsun!

 

 

Bir cevap yazın