Regresyon Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Regresyon Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Regresyon yani geçmiş yaşamları şifalandırma çalışması hakkında en çok aldığım soruların birkaçını buradan yanıtlamak istiyorum.

1-) Regresyon seansı ne kadar sürede etki eder?

Regresyon seansı yapıldıktan sonra hemen o anda da etki etmeye başlayacağı gibi, günler haftalar (ya da bazı konularda aylar) sonra bile etkisini gösterebiliyor. Kesin olan şu ki; mutlaka ama mutlaka etki ediyor. Yalnızca net olarak ne kadar sürede etki edeceğini önceden bilemiyoruz.

 

2-) Kaç seans almam gerekir?

Bu da net verilemeyecek bir cevaptır. Ne kadar seansın gerektiğini bazen bana durumunuzu anlattığınızda çıkarabiliyorum bazen de aheste aheste içinde seans sayısı belirlenerek ilerliyoruz. Örneğin bir seans alıyorsunuz ve onun verdiği etkileri gözlemleyip ona göre sonrasında ne yapacağımızı şekillendiriyoruz.

Ayrıca seans sayısı tümüyle kişiye göre değişkenlik gösteriyor. Mesela aynı konu için gelen iki kişi var ise birinin sorunu tek seansta çözüm bulabiliyor hatta öyle durumlarla karşılaşıyoruz ki biz bir konuyu şifalandırdığımızda onunla bağlantılı olan (ve bizim bağlantılı olduğunu bilmediğimiz) başka birkaç konu birden şifalanabiliyor. Domino taşı etkisi gibi tıpkı… Diğer kişinin 1 konusunu şifalandırabilmemiz için birkaç seans gerekebiliyor. Böyle durumlarda da konunun birden fazla kökeni var demek oluyor tabiki.

 

3-) Nasıl oluyor da oluyor? (evet bu şifalanmanın nasıl olduğunu anlamayı istiyorsunuz biliyorum 🙂 )

Nasıl olduğunu inanın ki insan zihniyle bizim anlayabilmemiz çok zor. Meleklere ve Allah'a güvenerek çalışmamızı yapıyoruz ve onlar bizim bu güvenimizi boşa çıkarmıyorlar şükürler olsun. Teknik olarak yada bilimsel olarak ne desek boş. Sihirli, enteresan bir bu. Bu yüzden işin “nasıl”ına takılmak yerine “iyi ki”sinde kalmanızı öneriyorum.

 

4-) Geçmiş yaşamlara inanmayan bir insan da bu hayatını şifalandırmak adına regresyon terapiyi alabilir mi?

Bu yaşamımızdaki geçmiş yıllarımız hatta haftalarımız ve günlerimiz bile “geçmişimiz” olduğu için evet bu yaşamımızdaki geçmişimizle ilgili de şifalandırma yapabiliyoruz. illa ki geçmiş yaşamlara gitmeye yada inanmaya gerek yok.

 

5-) Regresyon çalışması çocuklar için de yapılabilir mi?

Yaşı ne olursa olsun (hatta bebeklere bile) regresyon çalışması yapılabilir. Kesinlikle hiçbir yan etkisi yoktur ve tümüyle güvenlidir.

 

6-) Regresyon sağlık sorunlarında da etkili midir yoksa yalnızca ruhsal sorunlar ve yaşamımızdaki diğer sorunlar için mi uygundur?

Regresyon çalışması sağlık sorunları da dahil olmak üzere aklımıza gelebilecek her sorunda etkilidir. Herhangi bir sınırlama yapmak, yalnızca şu konularda işe yarıyor demek mümkün değildir. Tümüyle sınırsız ve derin bir şifadır. Teşhis ve tedavisi yapılamayan, sebebi bulunamayan birçok sağlık sorununun da şifasında mucizeler yaratılabilmektedir. Fakat unutmayın, biz doktor değiliz, siz yine de mutlaka en az 1 kere doktora gidip muayene olun sağlık sorununuz olduğunda.

 

7-) hepimize yardım ediyor. Hepimiz onlarla bağlantıya geçebiliriz bişey istiyorsun yapıyorlar vs. Peki sana, yani bir melek terapistine neden ihtiyaç var? Senin farkın ne? Sana torpil mi yapıyorlar?

Evet kesinlikle melekler herkese yardım ediyor ve isteyen herkes kurabilir (hele ki eğitimini de almışsa benim seanslarda yaptıklarımı bile yapabilir)
Benim şöyle bir farkım var 🙂
Ben kendimi bu işe adadım, başka bir işle ilgilenmiyorum. 2006'dan beri kişisel gelişimin içindeyim ve 2012'den beri (an itibariyle yaklaşık 5 yıl) bu işi profesyonel şekilde yapıyorum. Dolayısıyla bu işte, seanslarda ve kişilere destekte uzmanlaşmış hale geldim. Sorunu da sorunun çözümünü de kolaylıkla bulabiliyor ve karşımdaki insana ihtiyacı olanı verebiliyorum. Zaten çocukluğumdan beri ciddi şekilde açıktım (ımın açık oluşu) yani sonradan açılmak için uğraşmama da gerek kalmayınca bu bana çok kolaylık oldu.
Yani şöyle düşünebiliriz. Sen ben yemek yapmayı biliyoruz ama usta bir şef bizimle aynı yemeği yaptığında o yemek bizimkinden açık ara farklı olabiliyor.
Çünkü adam uzmanlaşmış artık, bütünleşmiş…

 

Kendiniz için, sevdikleriniz için veya çocuklarınız için regresyon seansı almak isterseniz; hulya_karayel@yahoo.com ‘dan randevu alabilirsiniz. Regresyon seansımız hakkında bilgi ve ücret bilgisi için tıklayın lütfen.

Keyif ve Kolaylıkla!

 

Hülya Karayel

 

 

Bir cevap yazın