Regresyon Vakası – Geri Dönen Eş

Regresyon Vakası – Geri Dönen Eş

N. hanım bana geldiğinde; harika başlayan evliliğinde zaman geçtikçe eşinden çok fazla aşağılama gördüğünü ve ında yolunda gitmeyen bir çok şey olduğunu anlatmıştı. Hatta eşi ondan ayrılmak istiyordu, üstelik minicik bir bebeği vardı N.hanımın… Meleklerle bu konuyu şifalandırmak üzerine yapabileceklerimiz konusunda konuştuk (yazıştık) ve nerden başlamamız gerektiği konusunda da fikir birliğine vardık. Çalışacağımız ilk konu değersizlikti yani bu konuda Regresyon seansı yapacaktık… (ve henüz ikinci konuyu bile çalışmadan az sonra anlatacağımız sonuçları elde ettik)

N. hanımın seansında çıkan sonuca olursak;

N. hanımın şu anki yaşamında onu bu konuda etkileyen şey küçükken ebeveynlerinin N. hanıma olan birçok davranışları ve sözleri olmuş. Bu davranışlar ve sözler geliştirmesinde katkı sağlamış.

Geçmiş yaşamlara gelecek olursak… Bundan 2 yaşam önce fakir bir adammış N. hanım. Eşi, fakirliğe isyan edip kaçmış gitmiş. Toplumda genelde dışlanıyormuş ve kötü davranışlar görüyormuş fakir olduğu için. Gitgide daha çekingen bir insan haline gelmiş. Durumundan utanıyormuş. İnsanlarla konuşmaya çekiniyor ve hiçbir konuda hakkını arayamıyormuş. Hayatta hiçbir şeyi başaramadığı ve çok değersiz biri olduğunuz inancını kabullenmiş. Hatta sık sık neye elimi atsam kuruyor mahvediyorum düşüncesi aklından geçiyormuş. O yaşamını yalnız geçirmiş…

3 Yaşam önce de zenci bir köleymiş N. hanım. Erkek olması bile (o zamanlar erkekler değerli görülüyormuş) onu değerli yapmaya yetmiyormuş. Gördüğün aşağılama ve eziyetlere dayanamayıp intihar etmiş çok genç yaşta.

Böylece N. hanımın ilk Regresyon çalışmasını yapmış ve geçmişindeki değersizlik sorununu şifalandırmıştık. Seanstan sonra N. hanıma düşen tek şey, Allah'a ve meleklere olan inancını sabit tutmak ve kendisi için en hayırlı zamanda en hayırlı şekilde arzusuna ulaşacağını bilmekti. Aradan kısa bir süre geçmişti ki N. hanım bana bir mail attı ve eşiyle olan yeni durumundan bahsetti. Hayat N. hanım için çok hızlı ve çok şaşırtıcı şekilde gelişiyordu. Sizi N. hanımın satırlarıyla başbaşa bırakıyorum, mucizesini kendisi anlatsın 😉

 

“Eşimle tanıştığımda sadece arkadaşı idik. Zamanla arkadas ortamında sohbet ede ede hayata bakisimizin birbirine ne kadar benzediğini fark ettik. İkimizde ailelerimizden farklı şehirde yasayan kendi başına ev tutmuş ve kendi kendine çeviren kişilerdik. Aşağı yukarı ailelerimizin sosya ekonomik durumu da yakındı. Zamanla arkadaşlık flörte dönüştü benim kendi ayaklarim üzerinde duruşumu takdir ediyordu. Zamanla flört evlilik yolunda ilerledi.

Evlendiğimiz gunden sonra ben farklı bir sektore geçtim çalışmam ne kadar iyi olsa da eşim yaptığım işi surekli küçümsemeye başladı kazandığımı azimsadi zamanla bana asik ve takdir eden adam hiç bir neden yokken gitti beni değersiz goren biri geldi görünüşte bir sorun yoktu fakat eşim benden uzaklaşmış ti eski kadar hiç bisey güzel gelişmiyordu hamilelik döneminin son zamanlarında çalışmamam ve doğumdan sonra evde olmam eşimi iyice benden kopardı herkes eşine doğumdan sonra ilgi gösterirken eşim benden daha uzaklaştı maddi sıkıntı ve sorumluluklar onu yordu diye hep alttan almıştım ilk akla gelen aldatma olduğudur ama öyle bir durum kesinlikle yoktu sadece eşim benden uzaklaşmış beni değersiz beceriksiz ve hic biseye hevesi olamayan biri gibi goruyordu doğum dan altı ay sonra saçma sapan bir meseleden beni evden gönderdi. Ve beni kesinlikle istemediğini söyledi ve iki ay hiç aramadi. Boşanma süreci başladı ki bu dönem de hiç muhatap olmadık.

Tam da psikolojik olarak yıkılmışken hülya hanım ile melekler ile çalışma yaptık. Eşim o kadar kararliydi ki bunu her yerde söylüyordu. seanstan bir ay sonra bizi aradı geri dönmek istediğini söyledi benim onun için çok değerli olduğumu ve neden böyle bir durum yaşadığını bilmediğini söyledi. Sadece eşim değil onun yanında ailemin bebegimin ve çevremin de bana tavri olumlu değişti. Eşim Aradan uç ay geçmesine rağmen hala çok ısrarci ve asla ısrarından vazgeçmeye niyetli değil. Bu olay tamamen meleklerin yardımı ile çözüldü ve şuan kendimi psikolojik olarak da maddi olarak çok daha hissediyorum. Hiç bir gelirim olmamasına rağmen elime surekli irili ufaklı paralar geçiyor ve eski eşimin bana yaptığı muameleyi atlatmış bulunmaktayim bunların hepsi meleklerin beni sifalandirmasi ile gelişti. Şimdi her şey tek olsam da çok daha güzel

Sevgiler”

N. İ. Ankara

Şimdi karar tümüyle N. hanıma ait. Belki de eşinin barışma talebini kabul edip bebeğini eşiyle birlikte büyütmeyi seçecek kimbilir…

Sizin de yaşamınızda üstesinden gelemediğiniz sorunlar varsa ve bu sorunları meleklerin yardımıyla birer mucizeye dönüştürmek istiyorsanız Geçmiş Yaşam Şifası (Regresyon) seansı randevunuzu alın. Seans hakkında bilgi, ücret bilgisi ve seans randevusu için pembe renkli kelimelere tıklayın lütfen.

hulya_karayel@yahoo.com adresinden de seans randevunuzu alabilirsiniz.)

ve Kolaylıkla!

 

 

Bir cevap yazın