Mekan Arındırma Çalışmasından Sonra Dalga Dalga Yayılan Bolluk-Bereket

Mekan Arındırma Çalışmasından Sonra Dalga Dalga Yayılan Bolluk-Bereket

İ. bey ile daha önce de bazı melek mucizelerine beraber tanık olmuş, bazı blokajları beraber çözmüştük. Bu sefer sıra yeni açacağı dükkanıyla ilgili olan blokajı mucizeye çevirmekteydi. İ. bey ile ilgili daha önce yaşadığımız mucizeyi okumak için buraya tıklayın lütfen.

Bu seferki mucizemizi size ben anlatmayacağım, İ. bey kendisi anlatacak 😉 Kendisine bu içten paylaşımı için çooook teşekkür ediyorum 🙂 Keyifli okumalar!

 

“Herkese koskocaman bir Merhaba… Sevgili Hülya’ya başvurmamda öncelikli olan en büyük sebep ve nedenim,yeni açacak olduğum dükkanımla ilgili olarak olmasını gönülden istediğim mekan içi temizliği idi… Neden oldu,nasıl oldu ve gerçekten olması gerektiğini çok iyi bir şekilde hissettiğim için oldu… İyikide olmuş teşekkürler Hülya… 🙂

Şimdi benim hikayem kurban bayramının hemen akabindeki gün,dükkanımın dekorla ilgili olarak, inşaatın başlamasıyla start aldı. Her şey çok büyük bir (huzur,keyif ve mutluluk) çerçevesinde başladı. Taaki ustalar dükkanda çoğalınca,hiç olmayacak ve olması muhtemel olmayan bir takım şeylerin peşin sıra olmasına kadar!!!

Yani şöyle; İlk başlarda ustalar tek tek gelip gidiyorlardı dükkana ve sırasıyla olması gereken neyse o gün o usta geliyordu ve kolaylıkla işlerini halledip gidiyordu. Taaki boyacı,elektrikçi,tabelacı ve mobilyacı peşin sıra dükkana girerek (aynı anda) orada başladı aksilikler ilk defa. Yani dükkan kalabalıklaşmaya başladığı andan itibaren her gün bir sorun ve pürüzle karşı karşıya kaldım. Ve ben bu arada anladımki bir şeyler ters gidiyor,daha doğrusu bu dükkanın müşteriye açılması engelleniyor!

Ben burada almış olduğum hissin en büyük gerçeklik payını sevgili Hülya’nın “Melekler Bizimle” kitabını okuduktan sonra ve orada anlatılan konuları tek tek önce özümseyerek sonrasında da mutlak bir farkındalığa ulaşana denk,tabikide muhteşem hatalar yaparak,özümsemeye çalıştım. Gücümün yetmediği ve tıkandığım çok öenmli konularda da,sevgili Hülya’dan yardım talebinde bulundum.

O gün hissetmiş olduğum olumsuzluklar,sevgili Hülya nın benim dükkanım için yapmış olduğu çalışma ile,bir nihayete ulaştı ve bir haftaya kalmadan,ben dükkanımla iligili tüm işlerimi tamamladım ve müşteriye açmış oldum… Ve o çalışmadan sonra benim yaşamış olduğum birden fazla mucizelere,her gün bir yenisi eklendi,eklendi ve eklendi… 15 yıldır orada esnaflık yapan esnaf,onca yıl aradan sonra,kendi dükkanını yeniledi,hemen yanındaki pet shopcu minik farklılıklar katarak,dükkanını güzelleştirdi. Ve onun yanında boş bir şekilde duran dükkan,6-7 ay boş bir şekilde öylece bekledi ve kesinlikle hiç kimse orayı kiralamadı. Ki bende şimdiki bu dükkanımı tutmadan önce ilk başta oraya bakmıştım.Son olarak benim dükkanımın bitmesine yakın o aylardır boş olan dükkanda tutulmuş oldu.

Mucizeler elbetteki bitmedi ve halen daha o güzellikleri yaşadığım için inanılmaz bir şekilde mutluluk duyuyorum,çünküo dükkanlarıı yenileyen esnaf ile,beim dükkanda çalışan belli başlı bazı ustalar onların dükkanlarınada minik dokunuşlar yaptılar ve bu şekilde bolluk ve bereket herkese dalga dalga yayılmış oldu… Dilerim bundan sonrası içinde her şey iyilik,güzellik,sağlık ve Meleklere olan o muhteşem inanç ile daim olur… Ve lütfen sizlerde Meleklerin mucizelerini yaşayıp,onlara sonsuz bir şükran duymak istiyorsanız,önce kendinize inanın,sonrasında ise işi Meleklere ve Sevgili Hülya’ya bırakın… 😉 Çok büyük saygı,sevgi ve şükranlarımla… İ. bey 😀

 

Not: İ. beyin yazısında imla düzeltmesi dahil hiçbir düzeltme yapmadım. Kendisinin doğal ve samimi mizacına en uygun halin bu olduğunu düşünüyorum.

Siz de benzer mucizeleri yaşamak ve hem kendinize hem bütüne katkı sağlamak isterseniz mekan arındırma seansımız hakkında bilgi ve ücret bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Keyif ve Kolaylıkla!

 

Selestia Hülya Karayel

 

Bir yanıt yazın