Regresyon Vakası – Geçmiş Şifalanınca Açılan İşler

Regresyon Vakası – Geçmiş Şifalanınca Açılan İşler

Son yıllarda A. beyin işleri bir türlü yoluna girmiyordu. Birçok farklı denemiş ama bir türlü başarıya ulaşamamıştı. hem gelmiyordu hem de arada bir geldiğinde tuhaf bir şekilde doğru düzgün işe yaramadan yok olup gidiyordu. Şirketi batmak üzereydi… Parayla ilgili ve kendine değer vermekle ilgili geçmiş karmaları olduğu belliydi. Bir de A. beyde tuhaf bir vardı; çaresizlik, ne yaparsa yapsın olayları düzeltebilecek bir gücü olmadığına dair inanç. Yani aşırı derecede bir kadercilik durumu… Sanki o, olup bitenin kurbanıydı ve durumu değiştirebilecek hiçbir şey yoktu elinde.

Nasıl bir yol izledik?

Birlikte 3 çalışma yaptık 2'şer gün arayla (regresyon çalışmamızı aynı kişiye tekrar yapabilmek için araya 1 gün boşluk koymamız gerekiyor yani ancak 2 günde 1 sıklıkta yapılabilir). Değersizlik, parayla dengesi ve son olarak da konularını çalıştık.

Değersizlik çalışmamızda (hemen hemen herkesin geçmişinde klasik olarak bulunan) kölelik anıları çıktı karşımıza.

Seans yapılacak herkeste, her şeyden önce değersizlik temizlenmeli ki diğer yapılan tüm çalışmalar daha derin şifa bulsun ve değersizlik sorununa bağlı bonus konular da kendiliğinden temizlenmiş olsun yani yolumuz aydınlansın…

Değersizlik konusunu temizledikten sonra sıra gelmişti A. beyin parayla ilgili olan sorunlarını çözmeye. Önceki yaşamlarında zenginliğini, parayı kötüye kullanmak en büyük sorunuydu ve yine hemen hemen herkeste bulunan “para kötüdür, şeytanidir, insanı bozar” inancı mevcuttu geçmiş yaşamlarındaki dini inançlarında. Tabiki bilinçaltında paranın kötü olduğu inancı olduğu için para gelemiyordu, hasbel kader geldiğinde de parayı kötülük için kullanma anılarından dolayı (şu anki yaşamında kötü bir insan olmayı seçmediği için-yani kötü bir insan olmamak adına) gelen parayı bir an önce yok etmiş oluyordu farkına bile varmadan. Bu anıları da meleklerle temizledik tabii.

Son olarak kurban bilincini de temizledik ki yaşamında herhangi bir sorunla karşılaştığında Allah'ın bize vermiş olduğu kudretimizle durumları değiştirebileceğimizi, seçimlerimizle yaşamımızda söz hakkımızın olduğunu tüm hücrelerine kadar biliyor olsun…

Bu çalışmaları yaptıktan yaklaşık 6 ay sonra A. beyin şirketi zarar durumundan tamamen kar durumuna geçmiş, A. beyin maddi durumu eskisine oranla ciddi şekilde düzelmiş ve tüm borçları bitmişti. Şu sıralar A. bey işini büyütmek için kolları sıvamış durumda (bunun için de şirketine Mekan Arındırma çalışmamızı yapacağız çünkü A. bey şirketinde büyü olduğunu düşünüyor ve işini rahatça büyütebilmek için engelleri temizleyerek adım atmayı tercih ediyor).

Siz de yaşamınızda benzer sorunlar yaşıyorsanız, içinden çıkamadığınız bir döngü mevcutsa, Regresyon çalışmalarımız tam da sizin için! Regresyon seansımız hakkında daha fazla bilgi ve ücret bilgisi için buraya tıklayın lütfen.

ve Kolaylıkla!

 

 

Bir cevap yazın