Korku Enerjisi ve Karanlık Enerjilerle İlgili Baş Melek Mikail’den Mesaj

Korku Enerjisi ve Karanlık Enerjilerle İlgili Baş Melek Mikail'den Mesaj

Korku enerjisi tümüyle sizin egonuzdan gelen, “bilmediğiniz her şeye” karşı hissettiğiniz doğal bir duygudur. Son günlerde bunun artışının en büyük sebebi değişen enerjiler ve bunların yoğunluğunun kat be kat artması. Farklı bir dünyaya adım atıyorsunuz. Bilinciniz bunun farkında olsa da egonuz size korku veriyor. ınızı bize teslim edin. Her şey olması gerektiği gibi oluyor. Gerçekte korkulacak hiçbir şey yok, tehlikede değil, aksine çok güvendesiniz.

Karanlık enerjiler ise sizi kılık değiştirerek kandırabilen veya ikna edebilen hallerde olabiliyorlar zaman. Onlardan korkmanıza gerek yok çünkü siz ne kadar ışırsanız karanlık enerjiler sizden o kadar uzak durur. ığın karşısında karanlığın hükmü yoktur!

Siz ancak izin verirseniz karanlık enerjiler size kötülük yapabilir. Gücünüzü elinizde tuttuğunuz sürece size kötülük yapmaya güçleri yetmeyecektir. Işığınızı arttırın, en büyük gücünüz bu…

(Baş Orion'un karanlığa hizmet edip etmemesiyle ilgili bilgi vermesini rica ettim bu sefer de Mikail'den)

Ne Orion, ne de diğer melekler hiçbir şekilde karanlığa hizmet edemezler. Bu bizim varoluşumuza aykırı. Nasıl ki siz bir aracın yardımı olmadan uçamıyorsanız (yani varoluşunuzda uçmak yoksa) bizim için de karanlığa hizmet etmek yoktur. Bir ışık varlık karanlığı ancak aydınlatır…

Sevgiyle kalın…

Baş Melek Mikail

 

Kanallık eden:

 

“Korku Enerjisi ve Karanlık Enerjilerle İlgili Baş Melek Mikail’den Mesaj” için 2 yanıt

    1. Merhaba Hüsniye hanım.

      Amacınız sadece meleklerden net mesajlar almaksa size 6 haftalık meleklerle iletişim kurma e-kursumuzu öneriyorum. Fakat amacınız hem meleklerden net mesaj almak hem de meleklerle uygulanan temel teknikleri öğrenip Melek Koçluğu seansını yapabilir hale gelmek ise Meleklerle Danışmanlık eğitimimizi online olarak almanızı öneriyorum. Kurs ve eğitimlerimizi sitemizdeki “Eğitimler” başlığı altından inceleyebilirsiniz.”

      Keyif ve Kolaylıkla! 🙂

Bir cevap yazın