Baş Melek Ariel Bolluk Bereket Mesajı

Baş Melek Ariel Bolluk Bereket Mesajı

Sevgili dostlarım,

Bolluğu – bereketi yaratmayı hepiniz istiyorsunuz ama gözden kaçırdığınız bir şey var; Kendi gücünüz!

Kendi gücünüzü kullanmaktan kaçıyorsunuz ve bu tüm yaratımlarınızı engellediği gibi bolluk – bereketi yaratmanızı da engelliyor.

Parayı sevin, zenginliği de sevin, hak ediyorsunuz çünkü hepsini.

Korkularınız, yaratmak üzere olduğunuz bereketinizi bile geri gönderiyor adeta. Allah’a güvenin, bizlere güvenin, kendinize ve evrenin şaşmaz dengesine güvenin. Siz güvendiğinizde bollukbereket size daha kolay akacak emin olun.

İsteyin bizlerden, ve önünüze çıkardığımız tüm fırsatları korkmadan değerlendirin. Sevdiğiniz i yapın yada inizi sevin, o zaman bolluğu deneyimlemeniz kolaylaşacak ve hızlanacak. Aklınızın bile alamayacağı kadar büyük bir zenginlik yaratma potansiyeline sahipsiniz.

Bunu, tam olarak inandığınızda ve güvendiğinizde başaracaksınız. Parayla ilgili sizi yönlendirdiğimiz girişimlerinize adım atmaktan korktuğunuzda ben size cesaret veririm, yeter ki benden bunu isteyin.

Hepiniz buna kâdirsiniz sevgili dostlarım!

Her an yanınızda olan Başmelek Ariel.

Kanallık eden: Selestia Hülya Karayel

3 Responses to Baş Melek Ariel Bolluk Bereket Mesajı

  1. gül dedi ki:

    Yapabildigim en guzel dualari meleklerimin aracigiliyla allahim in yardimiyla diliyorum .ve gercekten evimde bolluk ve bereketin dolup tasmasini istiyorum sukurler olsun ki sigindimiz meleklerimiz guclerini uzerimizden eksik etmiyolar amin.

  2. Neriman dedi ki:

    Ne kadarbolluk bereket meditasyonu varsa dualar varsa yapiyorum allahtan yapiyorum ama bi türlu ben bu isi halledemiyorum neyapcami sasirdim artik😔

Bir Cevap Yazın

error: İzin Al :)
%d blogcu bunu beğendi:
Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On Google Plus