Baş Melek Ariel Bolluk Bereket Mesajı

Baş Melek Ariel Mesajı

Sevgili dostlarım,

Bolluğu – bereketi yaratmayı hepiniz istiyorsunuz ama gözden kaçırdığınız bir şey var; Kendi gücünüz!

Kendi gücünüzü kullanmaktan kaçıyorsunuz ve bu tüm yaratımlarınızı engellediği gibi bolluk – bereketi yaratmanızı da engelliyor.

Parayı sevin, zenginliği de sevin, hak ediyorsunuz çünkü hepsini.

ınız, yaratmak üzere olduğunuz bereketinizi bile geri gönderiyor adeta. Allah'a güvenin, bizlere güvenin, kendinize ve evrenin şaşmaz dengesine güvenin. Siz güvendiğinizde bollukbereket size daha akacak emin olun.

İsteyin bizlerden, ve önünüze çıkardığımız tüm fırsatları korkmadan değerlendirin. Sevdiğiniz işi yapın yada işinizi sevin, o zaman bolluğu deneyimlemeniz kolaylaşacak ve hızlanacak. Aklınızın bile alamayacağı kadar büyük bir zenginlik yaratma potansiyeline sahipsiniz.

Bunu, tam olarak inandığınızda ve güvendiğinizde başaracaksınız. Parayla ilgili sizi yönlendirdiğimiz girişimlerinize adım atmaktan korktuğunuzda ben size cesaret veririm, yeter ki benden bunu isteyin.

Hepiniz buna kâdirsiniz sevgili dostlarım!

Her an yanınızda olan Başmelek Ariel.

Kanallık eden:

“Baş Melek Ariel Bolluk Bereket Mesajı” için 3 yanıt

  1. Yapabildigim en guzel dualari meleklerimin aracigiliyla allahim in yardimiyla diliyorum .ve gercekten evimde bolluk ve bereketin dolup tasmasini istiyorum sukurler olsun ki sigindimiz meleklerimiz guclerini uzerimizden eksik etmiyolar amin.

Bir cevap yazın