Melek Mesajı – ZAMAN KÜRELERİ

Merhaba Dostlarım,

Bugün sizlere kürelerinden bahsetmek istiyorum. Zaman küreleri, her gezegeni ve her boyutu görünmez bir şekilde saran, küre şeklinde, görünmez bir tabakadır (atmosfer gibi de düşünebilirsiniz). Bu yüzden her gezegen ve her boyutta “zaman” farklı şekilde hissedilir ve yaşanır.

Bu zaman küreleri bazen iç içe geçer. Bu iç içe geçmelerin sonucunda felakete benzer bir olay olmaz fakat genelde şaşırtan ve kafa karıştıran şeyler olur. Örneğin insanoğlunun zaman zaman uzaylıları görmesi zaman kürelerinin iç içe geçtiği süreçlerde yaşanır. İç içe geçmelerin sebebi de diğer boyutlardaki (bazen de dünyamızdaki) büyük deneylerdeki küçük aksiliklerdir. Kimseye bir zararı olmayan, yalnızca zaman kürelerinin iç içe geçmesini sağlayan ve kafa karıştıran olayları sizlere yaşatan aksilikler…

Çok çok eski zamanlarda gezegenler arasında da zaman kürelerinin iç içe geçmeleri yaşandı. Bunların hepsi birer büyük felaketle sonuçlandı çünkü gezegenlerin zaman kürelerinin iç içe geçebilmeleri için ancak çarpışmaları gerekiyor. Birçok uygarlık ve hatta bu şekilde son buldu. Atlantis uygarlığı da zaman kürelerinin (gezegensel çarpışmayla) iç içe geçmesinin sonucunda yok oldu. Sebep, yapılan tehlikesi yüksek deneylerdi. O çarpışmanın şiddetiyle Atlantis bölgesi tümüyle içe doğru çöktü ve suların altında kaldı. O zamanlarda var olan tek ve bütün olan kara parçası da çarpışmanın şiddetiyle parçalara ayrılıp birbirinden uzaklaşarak yeni kıtaları oluşturdu.

Bu tarz felaketler yalnızca gezegenlerin zaman kürelerinin iç içe geçmesinde yaşandı. Boyutların zaman kürelerinin iç içe geçmesi hiçbir zaman bu kadar tehlikeli sonuçlar doğurmadı ve doğurmaz.

Yaşadığınız bazı şınlıkları ve zihninizdeki bazı soruları açıklığa kavuşturmak için bu mesajı vermeyi uygun buldum.

Kendinizi ve yaşadığınız zamanı sevin.

Başmelek Lady Faith

 

Kanallık eden:

 

Bir cevap yazın