Kordon Bağı Nedir?

Kordon Bağı Nedir?

Meleklerle ilgilenen herkes illa ki “kordon bağı” lafını duymuştur. Peki nedir bu kordon bağı ve nelere yol açar?

Kordon bağı, affedemediğimiz veya kabullenemediğimiz bir kişiyle, olayla veya durumla aramızda oluşan, sürekli olarak negatif enerji taşıyan bir enerji bağıdır. Geçmiş yaşamlarımızdan geliyor olabilir veya şu anki yaşamımızda edindiğimiz yeni bir kordon bağı olabilir. O affedemediğimiz yada kabullenemediğimiz her kim ise veya ne ise onunla aramızda sürekli olarak negatif enerji taşıyan bir hortum gibidir adeta. O bağ kesilmedikçe de sürekli olarak negatif enerjiyle yüklenmeye ve engellenmeye devam edersiniz.

Bedensel birçok ağrı veya hastalığa sebep olabilir (ki bunların sebebini çoğu zaman tıp bulamıyor çünkü sebep bedensel değil ruhsal). Ruhsal buhranlara, depresyona, işlerinizin-maddi durumunuzun ters gitmesine, sosyal veya özel ilişkilerinizin çökmesine sebep olabilir. Bir işe kalkışamıyor olabilirsiniz veya kalkıştığınız her işten kısa sürede çekilmek zorunda kalabilirsiniz. Başarıya bir türlü ulaşamıyor olabilirsiniz, sık sık hastalanıyor olabilirsiniz…

Kordon bağı kesildiğinde ise bu durumlar çok kısa sürede düzelişe geçmeye başlar ve gözle görülür fark olur. Çünkü artık size sürekli negatif enerji taşıyan ve sizi sürekli olarak engelleyen o bağ kesilmiştir. Kendi enerjinizle, özgür bir şekilde yaşayabilirsiniz.

Yeni kordon bağları yaratmamak için; hiç kimseye ve hiçbir şeye büyük öfke beslememeye, affetmeye, kin tutmamaya, olayları-durumları ve kişileri oldukları gibi kabul edip saygı duymaya özen göstermeniz gerekir. Bu şekilde kendinizi yeni oluşabilecek birçok kordon bağından iyi bir şekilde koruyabilirsiniz.

Şu anki yaşamınızda yaratmış olduğunuz küçük kordon bağlarınızı kendiniz baş melek Mikail’den “filanca kişiyle aramdaki kordon bağlarını kes lütfen” diye yardım isteyerek kesebilirsiniz.

Daha büyük olaylarla ilgili kordon bağlarınızı ve geçmiş yaşamlarınızdan gelen kordon bağlarınızı nasıl kendiniz kesebileceğinizi öğrenmek için Meleklerle Danışmanlık eğitimimizi alabilirsiniz. Eğitim hakkında bilgi, ücret bilgisi ve iletişim bilgileri için lütfen pembe kelimelere tıklayın.

Keyif ve Kolaylıkla!

 

Selestia Hülya Karayel

 

Bir yanıt yazın