Haftalık Burç Yorumları (16-22 Ekim Haftası)

Haftalık (16-22 Ekim Haftası)

Koç (21 Mart-20 Nisan): Bu hafta Koçlar için oldukça yoğun bir hafta olacak. Yorgunluğu hissetmeyeceğiniz ve enerjik olacağınız bu haftayı iyi değerlendirip, yüksek enerjinizi projelerinize yönlendirirseniz çok kazançlı çıkacağınız bir dönemde olacaksınız. Çarşamba günü beklenmedik bir yön değişikliği ile özel ınızda yeni bir döneme giriyorsunuz. Bu yeni bir aşk veya var olan ilişkinizde yeni bir dönemin başlangıcı olabilir. Perşembe para konularında adım atmak için çok uygun bir gün. Hafta boyunca genel olarak sağlığınız yerinde olacak fakat ufak çarpma ve incinmelere dikkat.

Boğa (21 Nisan-21 Mayıs): Boğalar için hem maddi hem de manevi anlamda çok kazançlı ve keyifli bir hafta olacak. Eğlenceye daha düşkün olduğunuz bir dönemdesiniz. Bu yönde fazla harcama yapmanız olası fakat bu dönemde sizi sarsacak bir durum değil. İşinize konsantre olmak ve çalışmak biraz ama çok az emek harcayarak bolca karşılık alabileceğiniz bir haftada olduğunuz için mutlaka kendinizi iş konusunda biraz motive edin ve bu altın günleri çok iyi değerlendirin. Sağlık konusunda bu hafta havalarla başınız dertte. Hava değişiminden çok çabuk etkileniyorsunuz. Bu yüzden C vitamini ağırlıklı beslenmeniz önemli. Aşka pek akıl yormak istemeyeceğiniz bu haftada Cuma günü daha romantik hisseceğiniz, partnerinizden minik sürprizlerin gelebileceği bir gün.

İkizler (22 Mayıs-22 Haziran): İkizler için neşeli bir hafta olacak ve bitmeyen enerjiniz yalnızca Çarşamba günü ufak bir sekteye uğrayacak. Aşk konusunda doruklarda bir haftadasınız. Aşık olmak isteyecek veya zaten var olan ilişkinizi yeniden alevlendirebileceksiniz. Para durumunuz biraz kontrol dışına çıkabilir, gereksiz harcamalara dikkat. Yeni iş teklifleri alabileceğiniz bu haftada acele karar vermemek, iyice düşünüp seçim yapmak sizin için en olumlu sonucu getirecektir.

Yengeç (23 Haziran-22 Temmuz): Duygusal Yengeçlerin bu hafta duygu yoğunluğu yüksek olacak ve genel olarak huzurlu bir hafta sizi bekliyor olacak. İçsel olarak sakin olacağınız ve sosyal hayata yoğunluk vereceğiniz bu haftada Perşembe günü beklenmedik bir sürprizle aşk hayatınız renkleniyor. Sağlık konusunda kilo alabileceğiniz bir haftadasınız ve bu sizin bedensel enerjinizi düşürebilecek. Beslenmedeki dengeye dikkat. Parasal dengeniz gelirinizle gayet uyumlu seyrediyor ve daha önce kaçırdığınız bir iş fırsatı Cumartesi günü alacağınız bir haberle yeniden karşınıza çıkabilecek.

Aslan (23 Temmuz-22 Ağustos): Aslanlar için motivasyona son derece ihtiyaç duyacakları bir hafta olacak. Hem bedensel olarak hem de zihinsel olarak bir türlü hareket etmek istemeyeceğiniz günlerdesiniz. Geçmiş duygu birikimlerinin detoksunu yaşadığınız bu günlerde kendinize izin verin ve birkaç günlük bir tembelliğin kimseye zarar vermeyeceğini kendinize hatırlatın. Kendinizi şımartmanız için en uygun zamanlardasınız. Aşk hayatınızdaki durağanlık Çarşamba günü alacağınız bir haberle yakın gelecekte yeniden hareketleneceğini işaret edecek fakat bu hafta için bir beklentiniz olmasın. Parasal yönde boşvermiş bir modda olmanız normal, aşırı alışverişten kaçınmalısınız.

Başak (23 Ağustos-22 ): Başakların parasal konular üzerine çok yoğun konsantre olduğu ve iş girişimlerinin gündemde olduğu bir haftadayız. Bu hafta ne aşkı ne de sağlığı gözünüz görmüyor adeta. Çarşamba gününden itibaren birkaç hafif rahatsızlık (soğuk algınlığı tarzı, yorgunluk kaynaklı) yaşamanız olası. Kendi sezgilerinizi dinlemeniz gerektiğine dair size gelecek işaretlere kulak vermenizin tam ı çünkü atılacağınız yeni projelerde bu çok işinize yarayacak ve sizi zor durumlardan kolayca çıkaracak.

Terazi (23 Eylül-22 Ekim): Teraziler için aşk haftası. Yeni bir aşk veya var olan ilişkinizdeki yenilenme duygusal durumunuzu en üst düzeye çıkarıyor. Salı gününden itibaren kalbinizde romantizm adeta dans ediyor olacak. Hafta boyunca sürecek bu duygusallığa ve mutluluğa sorunsuz sağlığınız da eşlik ediyor. Spora biraz daha özen göstermeniz gereken bir dönemin başlangıcı olacak Cumartesi günü. Parasal anlamda yeni gelir kapılarının önünüzde açıldığına şahitlik edebilirsiniz. Hızlı davranıp en karlı olacak seçeneği seçmek sizin için önemli olacak bu hafta çünkü ağırdan alırsanız bu iş fırsatları elinizden kaçabilir.

Akrep (23 Ekim-21 Kasım): Akreplerin o ünlü sezgilerinin daha güçlendiği bir haftadayız. Sizin için uyarıcı mesajlar ilahi alemden olanca hızıyla akıyor ve kendinizi bu şekilde hem maddi hem manevi olarak çok daha rahat güvene alabileceksiniz. Bir seyahat gündeme geliyor Salı günü ve sizin için çok eğlenceli olabilecek bir teklifle birlikte karşınıza çıkacak bu seyahat. Maddi konularda kendinizi geride kalmış hissettiğiniz bu dönemde odağınızı sezgilerinize ve mutluluğunuza vermeniz önemli. Yanma ve kesilmelere karşı dikkatli olmanız özellikle Çarşamba ve Perşembe günleri için öneriliyor.

Yay (22 Kasım-21 Aralık): Yaylar için hafta başı biraz tatsız geçse de (sağlık anlamında), Çarşambadan itibaren neşeniz ve enerjiniz yerine gelmeye başlayacak. Çok eski bir arkadaşınız yeniden hayatınıza girip sizi şaşkına çevirebilir. Umutsuz olduğunuz konularda ise Perşembeden itibaren netlik kazanacaksınız ve ne istediğinizi bilerek adım atmaya başlayacağınız için de imkansız görülen bir çok şeyi başarmanız bu günlerde çok olası. Parasal yönden şanslı bir haftadasınız, sürpriz ek gelirler size ulaşabilir.

Oğlak (22 Aralık-21 Ocak): Oğlakların iş ve kariyer konularından çok uzak kaldığı ve kendi iç dünyasına dönüş yaptığı bir haftadayız. Adeta kendinizi yeniden tanımaya başlayacağınız bir döneme gidiyorsunuz 16 Ekim Pazartesi itibariyle. Kendinizi yeniden tanıyacak olmanız hem aşk hem iş yaşamınızda çok beklenmedik gelişmelere sahne olmaya başlayacak ve bu hafta sizin için tam olarak güçlenmeye başlayacağınız bir hafta (özellikle Çarşamba gününden itibaren). Sağlık durumunuz harika ve enerjiniz yerinde.

Kova (22 Ocak-19 Şubat): Kovalar için iş hayatına odaklı olacakları bir haftadayız. Yeni iş planları, hırsla işe sarılma, yeni projeler üzerinde disiplinle ve şevkle çalışmaya başlamak için çok uygun günlerdesiniz. Para ve kariyer konularında hızlı yol kat etmeye başlayacağınız bir dönemin başlangıcı bu hafta. Aşk size her ne kadar uzak görünse de kalbinizin yeniden çarpmasına sebep olacak bir durum Perşembe gününden itibaren yaşanacak. Bu durumda yapmanız gereken kariyerinizle ilişkinizin arasında bir denge kurmanız. Sağlık konusunda biraz yorgun olabileceğiniz ama keyifli bir haftadasınız.

Balık (20 Şubat-20 Mart): Balıkların uzun zamandır içinden çıkamadıkları tüm durumları netliğe kavuşturabileceği bir haftadayız. Daha önce kafanızın karışık olduğu, kararsız kaldığınız dönemi Çarşamba günü itibariyle tümüyle geride bırakıyorsunuz. Aşk hayatınız yolunda ve huzurlu devam ederken parasal konularda beklenmedik gelişmeler yaşayabilir ve buna biraz sıkılabilirsiniz. Bu sıkıntıyı kafanızda çok büyütmezseniz atlatmanız çok daha ve hızlı olacak. Maddi konularda suların durulması kısa zamanda başarabileceğiniz bir durum olacak.

 

Not: Bu yorumların hepsi başmeleklerden bilgi alınarak yazılmıştır. Herhangi bir astroloji bilgim ve tecrübem bulunmamaktadır. Yorumlar melek mesajı niteliğindedir.

Keyif ve Kolaylıkla!

 

Selestia Hülya Karayel

 

Bir cevap yazın