Baş Melek Mikail’den Yaşam Alanı Temizliği Üzerine Mesaj

Baş Melek Mikail’den Yaşam Alanı Temizliği Üzerine Mesaj

Sevgili dostlarım;

Hepinizin yaşam alanlarında istemsizce biriken ve sizi kötü yönde etkileyen enerjiler oluyor. O ortamda yaşanan duyguların bıraktığı izler de bunlardan biri tabiki. Ve bu biriken olumsuz enerjilerin tümü sağlığınızı ve huzurunuzu etkiliyor. Zihniniz yeterince berrak olamıyor. Çocuklarınız ve evcil hayvanlarınız bu enerjilerden dolayı huysuzlanıyor ve sıkıntı yaşıyor. Aile ilişkileri yersiz gerilime sahne olabiliyor. İşte bu yüzden yaşadığınız ortamların enerjisini sık sık temizlemeniz, bu birikmiş ağırlaşmış enerjileri ortamdan göndermeniz çok önemli.

Yaşam alanınızı temizlemenizin önemini ne kadar vurgulasak az. Siz kirli hava soluyor gibisiniz kendi cennetinizde.

Yaşadığınız ve çalıştığınız ortamı temizlemenin yüzlerce yolu var. Bunlardan biri de bizlerden yardım almak. Bu, çok basit, isteyin, sadece isteyin. Evinizi, işyerinizi her gün vakumlayarak kendi yaşam kalitenize katkıda bulunabilirsiniz. Ve tabiki her gün yaşam ortamınızdan enerji çeken, sizi tüketen o kordon bağlarını kesmemiz için de bizden yardım isteyebilirsiniz. Bu, her gün duş almak gibidir, tazeler, yeniler ve rahatlık verir. Kendi yaşam alanınızda sizin enerjiniz özgür kalacaktır böylece.

Yaşam alanlarınızı her gün düzenli olarak temizlemeniz size maddi ve manevi her alanda huzur ve rahatlık sağlayacaktır. Biz sizlerin mutluluğu için sizlere her an yardıma hazırız. İsteyin, bize güvenin.

Baş Melek Mikail

 

Kanallık eden: Selestia Hülya Karayel

 

 

Bir yanıt yazın