Regresyon Vakası – Bir Anda Gelen 4 İş Teklifi

Vakası – Bir Anda Gelen 4 İş Teklifi

C. bey son 2 yıldır iş konusunda çok sorun yaşıyordu. Ya hiç iş bulamıyordu, ya da yapmış olduğu kariyerin çok altındaki işleri bulabiliyordu. Hayatının sanki son sürat düşüşe geçmiş gibi olduğunu söylediğinde, meleklerde mucizelerin bitmeyeceğinden bahsettim ona 🙂

Nerden başladık?

Önce bir değersizlik çalışması yaptık kendisiyle. Değersizlik çok temel bir konudur, kendimize gerçekten hak ettiğimiz kadar çok değer verebilirsek önümüze çıkacak fırsatları da o kadar keyifle kabul edebiliriz çünkü.

C. beyin değersizlik çalışmasında önceki yaşamlarına ait kölelik deneyimleri (ki nerdeyse herkes geçmişte kölelik deneyimine sahiptir, bu yüzden de değersizlik çalışmasını çok çok önemserim), savaşta esir düşmüş olduğu 2 yaşamının deneyimleri şifalandırıldı meleklerle. Artık ayağına gelen fırsatları daha rahat kabul edebilecek bir duruma gelmişti C. bey.

Değersizlik çalışmamızdan 2 gün sonra kendisiyle bir regresyon daha çalıştık. Bu seferki konumuz ayağına asıl fırsatları getirecek olan şeydi; ile dengeleme. Çalışmamızı yaptık, geçmiş yaşamlarında parayla yaşadığı tüm sorunları şifalandırdık (fakirlik, zenginliği yüzünden başına gelen ağır olaylar, dilencilik, iflas, paranın kötü ve şeytani olduğuna dair inançlar gibi birçok deneyim vardı geçmiş yaşamlarında, ki bu tarz olaylar neredeyse herkesin geçmişinde bi şekilde mevcuttur ne yazık ki).

Ve sonuç;

Mayıs ayında yaptığımız bu iki çalışmadan sonra birkaç ay boyunca C. beyin hayatında hiçbir değişme olmadı. Yine de C. bey bu süre içinde inancını ve güvenini hiç ama hiç kaybetmedi (süreç içinde üzerine düşen tek şeyi yerine getirmiş oldu yani) ve Ağustos ayının sonlarına doğru birden değişimler kendini göstermeye başladı. C. beye yapmış olduğu kariyerine çok uygun tam 4 iş teklifi geldi aynı hafta içinde. Hepsi de farklı yerlerden gelmişti bu tekliflerin. Önce şaşıran C. bey kendisine iş teklif edenlerden biraz rica edip kendisine en iyi geleceğine inandığı işi seçti.

Şu anda işinden ve gelirinden memnun bir şekilde çalışma hayatına devam ediyor. Üstelik şu anki işini çok seviyor olduğu için (yani morali hep yüksek olduğu için) sağlık sorunlarında da kendiliğinden belirgin gelişmeler görmeye başlamış 🙂

Her zaman söylediğim gibi; meleklerde mucizeler bitmez! 🙂

Para ile çalışmamızın sonuçları önceden tam olarak bilinemez. Bazı kişilerde iş bulmaya sebep olurken, bazı kişilerde gelirin yükselmesine, bazı kişilerde de borçların bitmesine sebep olur. Bazen de bunların hepsini birden yapar. Önceden öngöremediğimiz çeşitli ve pozitif parasal sonuçları vardır. Kısacası hayatınızda para konusundaki sorun tam olarak neyse onu çözmeye yönelir, sizi parayla barıştırır 🙂

Sizin de yaşamınızda benzer sorunlar varsa, negatif bir döngü yaşıyor ve işin içinden bir türlü çıkamıyorsanız regresyon çalışmamız tam da sizin için! Regresyon seansımız hakkında daha fazla bilgi ve ücret bilgisi için buraya tıklayın lütfen.

Seans randevusu için;hulya_karayel@yahoo.com

Keyif ve Kolaylıkla!

 

Selestia Hülya Karayel

 

Bir cevap yazın