Regresyon Vakası – Tek Seansla Şifalanan Panik Atak

Vakası – Tek Seansla Şifalanan Panik Atak

Vaka örneğimizde hanımefendi evinden çıkamıyor, ve panik atak yaşıyor ve baygınlık geçiriyordu. Kendisiyle tek seans yaptık ve kendimizi Allah'a, meleklere teslim edip şifalanmayı sağladık. Kendisinin yazmış olduğu mail aşağıdadır (özel ın gizliliği gereği kişinin ismi değiştirilmiş olup metin üzerinde yalnızca imla düzeltmeleri yapılmıştır).
Merhaba Hülya Hanım

Bana yaptığınız seans için teşekkür etmek istedim size. Biliyorsunuz evden çıkamıyor, çıkmaya çalıştığımda da baygınlık ve panik atak geçiriyordum. Bu yüzden de son birkaç yıldır kendimi eve kapatmıştım. İnternette sizi görünce bir denemek istedim, sonuçta kaybedecek bir şeyim yoktu. Kullandığım onca ilaca rağmen hiçbir değişim olmuyordu panik atağımda. Meleklerden kötülük gelmeyeceğini düşünerek seansı almaya karar verdim.

Seansı yaptığınız gün biraz ferahlama hissettim ama hala dışarı çıkmaya kalkıştığımda o korku içimi kaplıyordu. Siz biraz sabırlı olmamı söylediniz. Haklıymışsınız. Seanstan 3 gün sonra evden dışarı çıkabildim hem de hiçbir huzursuzluk hissetmeden, baygınlık geçirmeden. 1 hafta sonra da şehir dışına bir seyahat yaptım. Kendimi kuşlar gibi özgür hissediyorum.

Yolunuzun açık olmasını dilerim her .

Sevgimle…

F. G. İstanbul

Siz de geçmiş yaşamlarınızı şifalandırıp meleklerin mucizelerini yaşamak isterseniz Regresyon (Meleklerle Geçmiş Yaşam Şifası) seansımız tam size göre… Seans hakkında bilgi ve ücret bilgisi için pembe kelimelere tıklayın lütfen.

Keyif ve Kolaylıkla!

 

 

Bir cevap yazın