Regresyon Vakası – Tek Seansla Düzelen İlişki

Regresyon Vakası – Tek Seansla Düzelen İlişki

N. hanımın eşiyle büyük sorunları vardı. Eşi onu aşağılıyor, kötü davranıyor ve ailesinin N. hanıma kötü davranmasına izin veriyordu (hatta alttan alta bunu destekler tavırlar sergiliyordu). N. hanım hamile olduğu için eşinden ayrılmak da istemiyordu (ve tabiki seviyordu eşini). Aslında çözülmesi gereken birkaç konu olabilirdi ama N. hanımın bütçesi hepsine yeterli değildi. Biz de en gerekli olandan çalışmaya başlamaya karar verdik. Öncelikli olanı halledersek diğer konulara gerek kalmayabilirdi.

N. hanıma karma dengelemesi adını verdiğimiz bir çeşit regresyon çalışması uygulamayı seçtik ilk olarak (bu çalışmaya Meleklerle Aşk Rehberliği de diyoruz. Ana amaç iki kişi arasındaki sorunları çözmek adına aralarındaki karmaların dengelenmesidir).

Yaptığımız karma dengelemesi çalışmasında N. hanımın eşinin üzerinden (yani aurasından) 2 adet büyü çıktı (beyefendinin ailesi tarafından sadece onlara bağlı kalması adına yapılmıştı bunlar) aurasını temizlerken bunları da temizlemiş olduk. Ve geçmiş yaşamlara göz attığımızda birkaç geçmiş yaşam boyunca birbirine aşık iki insan olduklarını ama hep birilerinin onları bi şekilde ayırdığını fark ettik. Yani aynı döngü ömürler boyu tekrarlanmıştı ve artık şükürler olsun ki çözülmesinin vakti gelmişti.

N. hanımın eşiyle arasındaki karmaları dengeledikten 2 ay kadar sonra N. hanımdan bir mail geldi bana. N. hanımın artık eşiyle hiçbir sorunu kalmamıştı, eşi eskisi gibi sevgi dolu ilgili bir adam haline gelmişti (bu örneğimizde 2 ay kadar sürse de herkeste süre farklılık gösterecektir, bazen birkaç gün bazen birkaç ay sürebilir). Bu süre içinde N. hanım bebeğini de sağlıkla kucağına almıştı ve artık mutlu bir aile olmalarına bir engel kalmamıştı. Üstelik yeniden evliliklerinin o ilk zamanlarındaki aşkı yaşıyorlardı birlikte. Mutluluklarının ömür boyu artarak sürmesini diliyorum 🙂

Melekler için hiçbir şey imkansız değil, yeter ki siz meleklere engel olmayın 😉

Sizin de yaşamınızda sorunlu giden ve düzeltme yolunu bulamadığınız ilişkileriniz varsa gelin meleklerle yeni mucizeler yaratalım sizin için de. Regresyon çalışmamız hakkında bilgi ve ücret bilgisi için buraya tıklayın lütfen. Meleklerle Aşk Rehberliği çalışmamız hakkında bilgi ve ücret bilgisi için buraya tıklayın lütfen.

Seans randevusu için; hulya_karayel@yahoo.com

Keyif ve Kolaylıkla!

 

Selestia Hülya Karayel

 

Bir yanıt yazın