Regresyon Vakası – Evlatlarıyla İlişkisi Düzelen Anne

Regresyon Vakası – Evlatlarıyla İlişkisi Düzelen Anne

C. hanım bana telefon ettiğinde çocuklarıyla arasında sanki büyük uçurumların olduğunu, çocuklarının ona çok kötü davranıyor olduğunu ve aşağıladığını anlattı. Ne yaparsa yapsın bir türlü C. hanıma yaklaşmıyorlar ve her fırsatta ona kırıcı sözler söylüyorlardı çocukları. Aralarında anlamsız, sebebi bilinmeyen bir soğukluk, uzaklık ve öfke vardı. Bu konuyu şifalandırmak adına hemen bir regresyon seansı yapmak için randevulaştık.

C. hanımın çocuklarıyla geçmiş yaşamlarındaki tüm travmalar ve çekişmeler su yüzüne çıkmıştı seansımızda ve inanılmaz şekilde şu anki yaşamlarıyla benzerlik gösteriyordu. Hatta kullandıkları bazı kelimeler bile… Hiçbiri birbirini tam olarak affedememişti aslında geçmiş yaşamlardaki bu ağır travmalarla ilgili ve tabiki bilinçli olarak hiçbirinin bu durumdan haberi olmadığı için aralarındaki bu gerginliğin sebebini bunca yıl bulamamışlardı. Şimdi her şeyin su yüzüne çıkma ve çözümlenme ı gelmişti. Şifanın zamanı şimdiydi!

Seansımızdan yaklaşık 1 hafta sonra C. hanım beni aradığında sesindeki mutluluk bana ilk ipucunu vermişti aslında. Çocukları artık onunla kurmaya, yavaş yavaş kalplerini açmaya ve güzel sözler söyleyerek sevgi dolu davranmaya başlamışlardı. Daha  önce hiç yapamadıkları paylaşımları yapabilmeye başlamışlardı artık. Sonraki haftalar içinde ilişkileri daha da gelişmeye ve sevgi dolu olmaya başladı. Artık gerçek bir anne-evlat ilişkisi yaşanmaya başlamıştı… Meleklere olan minnetimiz sonsuz… Şükürler olsun bu muhteşem için…

Şimdi C. hanımın satırları ile sizi başbaşa bırakıyorum;

“Hülya hanım siz bir meleksiniz. Heyecanımı, mutluluğumu nasıl ifade edeceğimi bilmiyorum şu an. Hayatım o kadar değişti o kadar güzelleşti ki binlerce kez yazmak istiyorum her güzel gelişmeyi size. Çocuklarımla olan ilişkimin bu kadar kısa sürede düzelebileceğini tahmin bile edemezdim. Hayatıma sanki bir sihirli değnekle dokundunuz. Özellikle kızım bana “anne” diye hitap etmekten kaçınırdı eskiden. Şimdi ise “annemmm” diye bir söyleyişi var ki içim eriyor. Oğullarım ise artık benimle birlikte geziyor, benimle zaman geçirmekten mutlu oluyor, benimle sohbet ediyor. Hatta geçen hafta çocuklarımla birlikte pikniğe bile gittik. Bu mutluluğumda katkınız çok büyük. Beni dinleyip zaman ayırdığınız için de sonsuz teşekkürler. Hayatta her dileğiniz gerçek olsun!”

C. S. Muğla-Türkiye

 

Siz de C. hanım gibi ınıza bir sihirli değneğin değmesini ve mucizeleri yaşamayı istiyorsanız meleklerle Geçmiş Yaşam Şifası Seansı randevunuzu alın 😉 Seans hakkında bilgi ve ücret bilgisi için pembe renkli yazıyı tıklayın lütfen.

Seans randevusu almak için; hulya_karayel@yahoo.com

Keyif ve Kolaylıkla!

 

Selestia Hülya Karayel

 

Bir cevap yazın