Regresyon Vakası – Berekete Kucak Açmak

Vakası – Berekete Kucak Açmak

R. hanım bana mail attığında hayatındaki en büyük sorunun bereketsizlik olduğundan bahsetmişti. Ne kadar çok kazanırsa kazansın kendisi ne olduğunu bile anlamadan parası bir yerlere gidiyor o yine parasız ve bereketten yoksun kalıyordu. Üstelik ona gelen bereket getirebilecek teklifleri veya ona ikram edilen küçük yada büyük herhangi bir şeyi de bir türlü alamıyor, kabul edemiyordu. Maddi durumu gitgide kötüye gidiyor, R. hanım bir çıkar yol bulamıyordu.

Yapmamız gereken şey aslında çok basitti; meleklerin yardımıyla geçmiş yaşamlarındaki bereketi alamamaya dair olan tüm anılarını şifalandırmamız gerekiyordu. Biz de öyle yaptık… Çünkü R. hanım (tıpkı sizler gibi) bereketi hak ediyordu…

Seansı yaparken R. hanımın aurasında kambur, yaşlı bir adamın varlığını fark ettim. Bu adam parayı yük olarak gören, almaktan daima kaçınan biriydi. Meğer adamın yaptığı bir karşılığında alırken yakalanıp sağ elinin kesilmiş olması adamın bu garip huyuna sebepmiş. Çünkü bulunduğu konumda para alması yasakmış. Yasağa rağmen para alınca da cezası büyük olmuş ve tabi bu durum adamın bir daha para kabul etmek istememesine sebep olmuş… Bu adamın R. hanıma verdiği etki de aynen buymuş; parayı almaktan kaçmak, almak istememek.

Baş meleklerin yardımıyla R. hanımın aurasındaki adamı ışığa gönderdik (R. hanım ı çok açık biri olduğu için daha ben ona söylemeden ondan bir varlığın çıkıp gittiğini hissetmiş).

R. hanımın para blokajı bununla bitmiyormuş seansın devamında bunu da öğrenmiş olduk… R. hanım geçmiş bir yaşamında sevgilisinden para kabul ediyor, adam onu çok sevdiği için, o bollukta yaşasın diye bol bol para veriyormuş. Buraya kadar bir sorun yok fakat R. hanımın o yaşamındaki ailesi durumu öğrenince R. hanımı dışlamış ve evden atmış. R. hanım da ailesini kaybetmesine sebep olarak parayı yani bereketi kabul etmeyi görmüş…

Seansımızdan yaklaşık 2 ay sonra R. hanım çalıştığı kurumda terfi aldı, daha önce bir türlü kabul edemediği bereket tekliflerini kabul edebildiği için de 2 farklı yerden ek gelir elde etmeye başladı. Ona sunulan bereketi artık alabiliyor, kabul edebiliyor ve kazandığı paralar o ne olduğunu anlamadan buharlaşıp gidemiyor! Aksine yüklü miktarda birikim yapabiliyor.

Bu ve bunun gibi vakalar için, evrendeki tüm bolluk ve bereket için Allah'a, meleklere binlerce kez şükürler olsun…

 

Siz de R. hanım gibi yaşamınızda bolluğa-berekete kucak açmak istiyorsanız, hayatınıza bir sihirli değneğin değmesini ve mucizeleri yaşamayı istiyorsanız meleklerle Geçmiş Yaşam Şifası Seansı randevunuzu alın 😉 Seans hakkında bilgi ve ücret bilgisi için mavi renkli yazıyı tıklayın lütfen.

Seans randevusu almak için; hulya_karayel@yahoo.com

Keyif ve Kolaylıkla!

 

“Regresyon Vakası – Berekete Kucak Açmak” için 6 yanıt

  1. Baş melek Ariel ve Şamuel’den her gün bolluk ve bereket için yardım isteyip hayatınızda var olan tüm bolluğa ve berekete odaklanın. Bunu yapmaya devam ettikçe mucizevi şekilde bir aşama kaydedeceksiniz bolluk-bereket yönünde. Bu konuda bir blokajınız varsa elbette seans gerekli ama bahsettiğim şeyleri yaparak kendi kendinize durumunuzu az da olsa ileriye taşımanız kesinlikle mümkün.
   Keyif ve Kolaylıkla!

  1. Merhaba Zeynep hanım.

   Regresyonun yüzyüze yapılmasına hiç gerek yok. Hatta benim kullandığım yüksek benlik yöntemi ile telefona bile gerek yok. Siz günlük yaşamınızı normal bir şekilde sürdürürken ben, melekler ve sizin yüksek benliğinizle seansınızı yapıp sonuçları size bildiriyorum seans sonrasında. Size de şifalanmanın tadını çıkarmak kalıyor 🙂

  1. Yeniden merhaba Zeynep hanım.
   Sanıyorum bu yorumunuz gözümden kaçmış şimdi fark ediyorum kusura bakmayın.
   Seans ücretimiz 605 TL’dir. Ücreti banka hesabıma havale/eft şeklinde alıyorum. hulya_karayel@yahoo.com adresinden randevu alabilir ve seans hakkında bir sorunuz varsa sorabilirsiniz.
   Mutlu günler diliyorum…

Bir cevap yazın