Çakraların Önemi

Çakraların Önemi

Çakra sistemimiz, vücudumuzun ve auramızın enerji merkezleridir. Her bir çakramız bulunduğu bölgeyi ve o bölgedeki organları temsil eder. Tabi çakralarımız iyi çalışmıyor olduğunda bulunduğu (yani temsil ettiği) bölgedeki hastalıkları da deneyimlemeye başlarız.

Tüm bunların dışında her çakranın temsil ettiği manevi durumlar da söz konusudur ki çakralarımız dengesiz çalıştığında bu konularda da hayatımızda sorunlar baş göstermeye başlar.

Bedensel birçok hastalığın yanında depresyon, sosyal yaşamdaki sıkıntılar, ailevi ilişkilerde sıkıntılar, cinsel sorunlar, yaşamdan kopmak gibi sıkıntılar da çakralarımız dengesini kaybettiğinde ortaya çıkar.

Hatta olması gerektiği gibi çalışmayan çakralarımız yaratacağı duygusal boşluklardan dolayı auramıza davetsiz ve istenmeyen varlıkları da çekmemizi kolaylaştırır. Meleklerle ilgili konuları iyi bilenler bu davetsiz misafirlerin başımıza ne işler açabileceğini de çok iyi bilirler… Karakterinizi, kararlarınızı bile negatif yönde değiştirebilen varlıklardır bunlar. Çakralarınız dengeli çalıştığı sürece meleklerle yapılan aura temizliğine de ihtiyacınız azalacaktır.

Bununla birlikte çakralarınız dengeli çalıştığında bedensel olarak da sağlıklı, enerjik ve rahat olacaksınız. Çakralarımız kalbimiz, beynimiz kadar önemlidir çünkü bizim temel enerji sistemimizdir.

Çakraların temizlenip dengelenmesindeki en etkin tekniklerden biri de Bioenerji’dir. ile hem çakralarınızı açar, dengeler, düzenlersiniz, bedeninizdeki rahatsızlıklarınızı şifalandırırsınız, hem de ruhsal birçok sıkıntınızı geride bırakırsınız. Bunların dışında da güzel bir masaj almışçasına rahatlarsınız, hem de dünyanın neresinde olursanız olun… Bioenerjistinizle aynı yerde olmak zorunda bile değilsiniz.

Siz de uzaktan seansı alıp çakra dengenizi sağlamak, kendinizi hem bedensel hem de enerjisel olarak şifalandırmak isterseniz hulya_karayel@yahoo.com ‘dan seansı randevunuzu alabilirsiniz.

seansı hakkında bilgi ve ücret bilgisi için tıklayın lütfen

Not: Yalnızca çakra temizliği ve dengesi için çoğu tek seans yeterli olmaktadır. Başka rahatsızlıklarınız da varsa seans sayısı artmaktadır. Ayda 1 kez düzenli seans almanız yaşamınızda hem bedensel hem de manevi olarak büyük pozitif farklar görmenize sebep olacaktır.

Keyif ve Kolaylıkla

 

 

Bir cevap yazın