Regresyon Vakası – Adet Dönemi Sancıları ve Sinirsel Bozukluk

Regresyon Vakası – Adet Dönemi Sancıları ve Sinirsel Bozukluk

S. hanımın yaşadıkları, tıpkı birçok kadının her ay yaşadığı gibi adet günlerinde yoğun sancılar ve sinirsel buhran haliydi. Sebebini anlayamadığı çılgınca bir öfkeye kapılıyordu ve her şeye karşı çok tahammülsüzdü adet günlerinde. “Bu ben değilim resmen, bu kadar sakin bir insanken öfkeli ve mutsuz bir insana dönüşüyorum her seferinde” diyordu. Çok uzun yıllardır her ay aynı acıları ve gerginliği yaşamaktan artık yorulmuştu ve “Hülya hanım, ben bu konuda da şansımı denemek istiyorum, melekler bence bunu da şifalandırabilir” dedi. Böylece meleklerle geçmiş yaşamları şifalandırma (regresyon) seansını yaptık S. hanım için.

Sonuçlar ikimizin de yüzünü güldürdü. Bir sonraki adet döneminde sancılardan eser kalmamıştı ve çılgıncasına öfke hali neredeyse hiç kalmamıştı. Adet günleri S. hanım için artık sıradan ve mutlu günlerdi. Kendiyle savaşması, diğer insanlara patlamamak için kendini sıkması gerekmiyordu, ağrı-sancı çekip ilaç kullanmak zorunda da değildi artık.

Bir sonraki aya sıra geldiğinde bu sefer yine sancılar yoktu ama artık öfke halinden de eser kalmamıştı. Şimdi çalışmanın tam olarak oturduğunu anlamıştık (meleklerle yaptığımız tüm çalışmaların etki süreleri kişiye göre farklılık göstermektedir, bazen tüm etki bi kerede alınırken bazen etki yavaş yavaş yerine oturacaktır ve durum normale dönecektir).

Yıllarca S. hanımın hayatını etkileyen bir durum da böylece sona ermiş oldu. Meleklere ve Allah’a bu muhteşem şifaları için çok çok teşekkür ediyorum. Mucizelere her zaman açığız… 😉

Sizin de adet dönemi sıkıntılarınız yoğunsa regresyon seansı alabilir ve bu sorunları geride bırakabilirsiniz. Seans hakkında bilgi ve ücret bilgisi için tıklayın lütfen.

Yaşam hepimiz için Keyif ve Kolaylıkla! OLsun…

 

Selestia Hülya Karayel

 

Bir yanıt yazın