Neden Her Sabah Melek Kartı Paylaşıyorum?

Neden Her Sabah Melek Kartı Paylaşıyorum?

Bildiğiniz üzere yıllardır her sabah melek kartı paylaşıyorum. Bir çoğunuz bunu seviyor ve bundan faydalanıyorsunuz. Bir yandan da sıkıcı bulanlarınız var (her gün melek kartı paylaşıp duruyorsun ne gerek var diyenler mesela…)

Benim melek kartı koymaktaki amacım, sizin o gün için meleklerden kendinize özel bir rehberlik alabilmeniz. Bu rehberlik ne olabilir? Mesela gün içinde yaşanabilecek herhangi bir can sıkıcı durumla ilgili tedbir alabilmeniz için ön uyarı olabilir, o gün gerçekleşecek güzel bir şeylerin müjdecisi olabilir, kartı tam gördüğünüz anda düşünüyor olduğunuz o konuya dair direkt bir mesaj-cevap olabilir, o gün ilgilenmenizin size büyük fayda vereceği bir konuyu size işaret ediyor olabilir… Yani bir melek kartı deyip geçiyoruz ama her sabah paylaştığım o melek kartları aslında hepimize o günle ve kendimizle ilgili birçok şey anlatıyor. Önemli olan bu mesajı algılamaya kendimizi açmak.

Peki melek kartının size olan mesajını nasıl anlayabilirsiniz?

Öncelikle melek kartını incelemeniz (dikkatle incelemeniz) çok önemli. Kartın renkleri, üzerindeki resimler ve yazılar size neler anlatıyor? Neler hissettiriyor bu kartı görmek? İşte bu soruların cevapları sizin için o melek kartının o günkü mesajını ortaya çıkaracak. Cevap-mesaj bazen kartın üzerindeki yazılarda açıkça duruyordur, bazen resimlerde gizlidir, bazen de kartın üzerindeki küçücük bir ayrıntı veya kartın renkleri size gereken cevabı-mesajı verir. Yeter ki sizin bu rehberliği almaya ve kullanmaya niyetiniz olsun…

Aynı kartı farklı günlerde gördüğünüzde farklı şeyler hissedebilir ve farklı bir rehberlik alabilirsiniz o karttan. Aynı kartı her gördüğünüzde mesajın aynı olduğunu düşünmeyin 😉 Ve mutlaka meleklerden gelen mesajlara güvenin! O anda size saçma gelse bile, gün içinde o mesajın doğru olduğunu anlayacaksınız.

Sizler için günlük olarak paylaştığım melek kartlarının dışında, aklınızı kurcalayan sorularınıza meleklerden cevaplar-mesajlar almak isterseniz sizler için hazırladığımız melek kartlarımızdan dilediğinizce çekebilirsiniz. Melek kartlarımıza ulaşmak için tıklayın lütfen.

Meleklerin mesajlarının yolunuzu aydınlattığı keyif dolu bir gün olsun!

Keyif ve Kolaylıkla!

Selestia Hülya Karayel

 

Bir yanıt yazın