Melek Kartı Nedir?

Melek Kartı Nedir?

Melek kartlarıyla ilgili gelen sorulara cevap olacağını umuyorum 🙂 Keyifli okumalar…

Melek kartları, meleklerle iletişim kurabileceğimiz en güzel ve kolay yollardan biri. Her kartın farklı mesajları ve bize verdiği hisler var.

Bir cevap aradığımızda veya “bu konuda ne yapmalıyım?” dediğimizde melek kartları bize çok net ve basit bir şekilde yol gösterir. Bazen kartın rengiyle, bazen üzerindeki yazılarla veya resimlerle bize mesajı verecektir.

Piyasada çok çeşitli melek kartları olmakla birlikte sizin için en uygun olanı kesinlikle “içinize en sıcak gelen” destedir. O desteden her zaman için çok daha net cevaplar alırsınız diğer destelere nazaran… Hangi destenin size daha sıcak geldiğini anlamanın en iyi yolu bir kitapçıya gidip melek kartlarına dokunarak bakmanızdır (bazı büyük kitapçılar birer deste melek kartını jelatinsiz olarak rafta tutuyorlar, insanlar açıp içeriğini görebilsin diye). Size en net gelen, en çok içinizi ısıtan, size en çok mutluluk ve heyecan veren melek kartı destesi almanız gereken destedir. Bu hisler bazen birden çok desteden de size geçebilir. Böyle bir durumda ister o destelerin hepsini alın, ister içlerinden birini seçip alın.

Melek kartları konusunda dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri kartların üzerinde sizin enerjinizin olması gerektiğidir (bunu nasıl yapacağınız melek kartlarının kullanım kılavuzunda yazar). Herhangi biri kartlarınıza dokunduysa, kullanmadan önce mutlaka yeniden kendi enerjinizi yükleyin.

Ve melek kartları asla tarot kartı değildir, fal kartı değildir (istisnai olarak melek tarot kartları da vardır. Kendi tarot çalışmalarımı melek tarot kartlarıyla yapıyorum). Melek kartları, ilahi rehberliği kolayca alabilmemizi sağlayan pozitif bir araçtır…

Keyif ve Kolaylıkla!

 

Selestia Hülya Karayel

 

Bir yanıt yazın